Autor Wątek: DCS F-5E Tiger II  (Przeczytany 8080 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: DCS F-5E Tiger II
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 20, 2016, 07:29:42 »
Czyli sprawa się wyjaśniła. Kupić będzie można już dziś, ale nie polatamy do lipca. Czyli jeszcze dłuższy kijek do marchewki...

http://forums.eagle.ru/showpost.php?p=2783285&postcount=1671

« Odpowiedź #31 dnia: Maj 20, 2016, 09:45:08 »
Zaczyna mnie kusić ten samolot.

« Odpowiedź #32 dnia: Maj 20, 2016, 11:37:12 »
Zaczyna mnie kusić ten samolot.

A mnie wkurzać, miał być wydany w maju, tak przynajmniej twierdzili.
Teraz na forum ED odkręca sie kota ogonem, że niby to nic takiego, w czym przoduje mój ulubiony moderator na S...
Dla nich to nic wielkiego, kolejna akcja pod tytułem:"weźmy siano a wy polatacie sobie kiedyś...("wy" celowo z małej litery, ukazuje stosunek ED do swoich klientów).
Osobiście przyłączam się do protestu ludzi którzy nie kupują w preorderze, a być może w ogóle.

Śmigłowce nie mogą latać - są po prostu tak brzydkie, że ziemia je odpycha.

« Odpowiedź #33 dnia: Maj 20, 2016, 11:53:50 »
Dla mnie preorder ma sens jak idzie za tym jakiś bonus, w innym przypadku to lipa.  A to, że ED ma swych klientów w głębokim poważaniu to wiadomo od dawna, dużo mówią a mało co robią. Ważne, że mają duże grono klakierów na swym forum i to ich utwierdza w przekonaniu, że są świetni.

« Odpowiedź #34 dnia: Maj 20, 2016, 12:05:44 »
Airman. Nie przejmuj się. Obiecali, że będzie w maju to jest. Tzn. możesz go sobie kupić, to prawie jakbyś miał, nie ? :evil:. Ale jak sam mówisz, bardziej zależy Ci na tym, żebym to ja go miał, bo będziesz miał co strącać swoim ołóweczkiem :).

« Odpowiedź #35 dnia: Maj 20, 2016, 12:10:57 »
Osobiście przyłączam się do protestu ludzi którzy nie kupują w preorderze, a być może w ogóle.

Moim zdaniem to nie powinna być forma protestu, a ogólnie przyjęta zasada. BST zobaczy moją kasę kiedy produkt będzie dostępny i grywalny. Mam ważniejsze rzeczy do kupienia w tym miesiącu niż ich obietnica.

Offline Poko

• 13 WELT
  • *
    • 13 WELT
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 20, 2016, 12:21:42 »
Moim zdaniem to nie powinna być forma protestu, a ogólnie przyjęta zasada. BST zobaczy moją kasę kiedy produkt będzie dostępny i grywalny. Mam ważniejsze rzeczy do kupienia w tym miesiącu niż ich obietnica.
+1
13 Wirtualna Eskadra Lotnictwa Taktycznego / Capt Poko

13WELT YouTube Channel

« Odpowiedź #37 dnia: Maj 20, 2016, 17:45:47 »
To już jest kpina... Data wydania: lipiec-sierpień, czyli ostatniego sierpnia...
Cenę pozostawię bez komentarza, chociaż wcale mnie nie dziwi jej podnoszenie skoro na forum były głosy, że niektórzy są gotowi płacić za te moduły po 140$...to też bez komentarza....
Jak tak dalej pójdzie to Viggen w maju 2017, a F-14 jak będę miał trzecie zęby i pieluchę.
Śmigłowce nie mogą latać - są po prostu tak brzydkie, że ziemia je odpycha.

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 20, 2016, 18:41:16 »
Jak tak dalej pójdzie to Viggen w maju 2017

Tu akurat dość szybko się zdziwisz ;). Natomiast zauważcie, że BST wyszedł już całkowicie z trybu kampanii, bo jest podana informacja, że będzie dodatkowa (zatem czytaj: płatna) kampania, która nie wchodzi w ten moduł.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #39 dnia: Maj 20, 2016, 18:54:23 »
Ależ bulwers. Przypominam, że 20-procentowa zniżka w przedsprzedaży towarzyszy nam przy każdej premierze co najmniej od czasu MiG-a 21, więc to ani nowość, ani brak bonusu. Obsuwa samego wydania to już inna kwestia, choć jeśli nigdy nie udało się panom z BST nawet dotrzymać terminu wydania instrukcji, więc i z samym samolotem nie spodziewałem się "dobrej zmiany"™.

« Odpowiedź #40 dnia: Maj 20, 2016, 21:17:50 »
Tu akurat dość szybko się zdziwisz ;)

Wiesz cos czego my nie wiemy? ;)

« Odpowiedź #41 dnia: Maj 20, 2016, 22:53:47 »
http://www.digitalcombatsimulator.com/en/shop/modules/tiger/  Po upuście jest $47.99 ale dla mnie i tak to jest zaporowa cena...

« Odpowiedź #42 dnia: Maj 25, 2016, 18:24:48 »

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 13, 2016, 08:15:17 »
Wczorajszy live stream https://youtu.be/HMyfrcM5Plg . Model nie będzie miał wskazań ILS.

Z ikonek jeszcze widac zainstalowane Normandy, F/A-18C, Kaukaz 2.0
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2016, 15:28:07 wysłana przez YoYo »

www.yoyosims.pl

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 14, 2016, 18:45:11 »

A tak, a propo Tiger II. Obecnie mamy już ten nowy model w DCS'ie. Są dwa, F-5E i F-5E-3.
Ten drugi to właśnie model Belsimteka. Są pewne braki w teksturach ale external już jest ok.

www.yoyosims.pl