Autor Wątek: Promocje związane z IL-2 BoS/BoM.  (Przeczytany 5739 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Promocje na moduły i inne produkty do DCS: World
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 11, 2016, 16:27:20 »
Kurde kupiło by się jakąś Niemiecką maszynę z II wojny światowej, ale mimo promocji cena jest duża. Pozostaje Mustang, Swoja drogą to są plany co do maszyn właśnie z tego okresu a konkretnie Radzieckich?
Jak chcesz niemieckie i radzieckie to chyba musisz się przesiąść na IL2 BoS lub BoM.

Odp: Odp: Promocje na moduły i inne produkty do DCS: World
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 11, 2016, 17:24:06 »
=OPS=lipas70  Dzięki, IL2 BoS ładnie wygląda gdybym miał wolne 2 stówki to na pewno już by się pobierało. Szkoda że nie ma dema.

« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 11, 2016, 18:45:11 »

« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 11, 2016, 19:04:12 »
Ooo... Sprawdzę. Dzięki.

Offline KosiMazaki

• Administrator
    • http://www.kg200.il2forum.pl
Odp: Promocje związane z IL-2 BoS/BoM.
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 25, 2016, 23:37:09 »
Przypadkiem zobaczyłem, że trwa jakieś promo na BoS:

http://il2sturmovik.com/

Niestety BoM nie jest ujęty :032:.
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 28, 2016, 21:34:20 »
Tutaj można dostać wersję pudełkową BOS po 95 zł. Było dwa razy taniej ale szybko się rozeszły.
http://www.ultima.pl/ct/pc/gry/symulacje/il-2-sturmovik-bitwa-o-stalingrad
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2016, 23:17:02 wysłana przez Leon »

Offline rutkov

• KG200
  • *
  • Versuchskommando
    • KG200
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 29, 2016, 12:04:38 »
Przymierzam się do zakupu BoM i się denerwuję, bo durni brytole wyszli i waluta skoczyła to raz, dwa, a nuż w dwa dni po moim zakupie zrobią jakieś promo. Można się spodziewać obniżki, czy nie ma co kombinować, kupić zamierzam premium.
miłośnik 110-tki    •    I/KG200_Doktor  ♥1972-†2006   •   Czekamy Ciebie czerwona zarazo, byś wybawiła nas od czarnej śmierci. Byś nam, kraj przed tym rozdarłszy na ćwierci, była zbawieniem, witanym z odrazą.    •   Han Pasado!    •    GDY WIEJE WIATR HISTORII, LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM

Offline KosiMazaki

• Administrator
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 29, 2016, 18:42:23 »
Patrząc na dotychczasowe poczynania na BoM nie było żadnego promo. Jak mnie pamięć nie myli to w tym okresie na BoS były dwie czy trzy obniżki. Sam czekam na jakiś spadek ceny, bo w moim odczuciu to co jest teraz to przegięcie. Raczej bym się nie spodziewał, że coś zrobią wcześniej niż na święta.

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

Offline Sorbifer

• *
  • OstBlock. Tu i Teraz.
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 29, 2016, 19:01:46 »
Ale pewnie na Święto Dziękczynienia? Albo jak na Steam jesienna promocja, koniec listopada? Coś tam mam jeszcze dla siebie do grania, więc poczekam.
Sorbifer.
OstBlock.
Kiepsky.

Online Rammjager

• ZB
  • *
  • ex-JG300 pilot.
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 30, 2016, 14:52:16 »
Patrząc na dotychczasowe poczynania na BoM nie było żadnego promo. Jak mnie pamięć nie myli to w tym okresie na BoS były dwie czy trzy obniżki. Sam czekam na jakiś spadek ceny, bo w moim odczuciu to co jest teraz to przegięcie. Raczej bym się nie spodziewał, że coś zrobią wcześniej niż na święta.

Herr Mazak - być może dlatego, że dla 1C-777 ta gra (BoM) nie jest skończona ?
Przecież oni w ostatnim "puczu" dali możliwość grania w kampanię w wersji beta ...  i tyle. Ostatnie "dev diary" jest z 22 kwietnia.

Ramm.
" only mad men fly there where angels afraid to step... "

Offline KosiMazaki

• Administrator
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 30, 2016, 15:22:18 »
Nie mam pojęcia co oni tam kombinują. Dawno nie odpalałem z przyczyn niezależnych ode mnie. Niemniej mogli by nieco zluzować i przejść na model RoF ;-).

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 30, 2016, 17:01:14 »
Tak jak napisał Ramm, BoM nie jest jeszcze skończona. Na Steamie jeszcze jej nie ma, nawet jako early access. Przy okazji ostatniego patcha napisali jednak że pojawi się niedługo w oficjalnej dystrybucji. Nie spodziewałbym się obniżek przed grudniowymi wakacjami.

Offline rutkov

• KG200
  • *
  • Versuchskommando
    • KG200
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 30, 2016, 18:02:23 »
Dlatego nie czekałem i już mam BoM. Teraz będę miał trochę czasu na latanie, później może być różnie.
miłośnik 110-tki    •    I/KG200_Doktor  ♥1972-†2006   •   Czekamy Ciebie czerwona zarazo, byś wybawiła nas od czarnej śmierci. Byś nam, kraj przed tym rozdarłszy na ćwierci, była zbawieniem, witanym z odrazą.    •   Han Pasado!    •    GDY WIEJE WIATR HISTORII, LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 29, 2016, 22:42:43 »
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Offline rutkov

• KG200
  • *
  • Versuchskommando
    • KG200
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 30, 2016, 00:22:07 »
Tak w ogóle to nie bywały skandal i niesamowita okazja, by kupić Fokę za 9.99 podczas gdy taki złom (w porównaniu do foki oczywiście) jak Macchi kosztuje aż 19.99, o P-40 w tej samej cenie już nie wspomnę  ;) .