Autor Wątek: Akrobacja zespołowa na Mustangach - video  (Przeczytany 10932 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Akrobacja zespołowa na Mustangach - video
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 11, 2015, 10:16:35 »
Cześć Radek, świetny filmik Ci wyszedł z naszych lotów :D
P.S Przepraszam, że nie latam ostatnio Z wami, ale nauka i inne sprawy są na pierwszym miejscu ;/
Cześć, dzięki. Do zobaczenia w powietrzu.  ;)

A ten prowadzący wytłumaczył wam o co chodzi w lataniu "na zakładkę" i ustalił stałe punkty referencyjne dla samolotu na poszczególnych pozycjach ?
Bez tego będzie wam trudno ;)
Punktów ustalonych nie mamy, chociaż rozmawialiśmy już na ten temat, nawet wczoraj na "debrefingu" po locie. Problemem jest tutaj sprzęt. Większość posiada TrackIR, mogą sobie za pomocą ruchów głowy oddalać, przybliżać, podwyższać, obniżać widok w kokpicie. Ja nie posiadam tego urządzenia, i widok mam skierowany prawie cały czas na wprost, nie mogę sobie pozwolić na takie "manewrowanie" widokiem z kokpitu, jak posiadacze TrackIRa. Rozglądam się za pomocą grzybka na joysticku. W tym symulatorze jest tak, że oddalenie/przybliżenie widoku z kokpitu, zmienia wrażenie odległości między samolotami, a każdy ma przecież inne ustawienia. Dlatego wszyscy się zgodziliśmy, że ustalenie takich samych punktów jest właściwie niemożliwe, każdy musi mieć inne.

Odp: Akrobacja zespołowa na Mustangach - video
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 11, 2015, 11:40:19 »
Jako iż nie mogę edytować wcześniejszej wiadomości to dodaje kilka fotek z mojej perspektywy jako nowy post ;)

Cały album - http://imgur.com/a/wpCXF

Na koniec chciałbym dodać, że niektórzy z nas nie mają sprzętu za 2-3tys. zł Ja latam na Hotas X (bez pedałów), Radek bodajże na X52, Zulu na 3D Pro (bez pedałów), itd. Na pierwszych treningach miałem wątpliwości czy dam radę i jak widać aktualnie nie latam może pięknie, ale też nie najgorzej - wystarczy ćwiczyć, a efekty przyjdą same :) Jeśli chodzi o Radka (Zlin) to inna sprawa... Szczerze zazdroszczę mu umiejętności, bo jak na ten sprzęt który posiada według mnie lata przepięknie (czasami niebezpiecznie, ale to pewnie przez zajawkę do RedBull Air Racing :D).

DCS World: FC3, A10C Warthog, Ka-50 Black Shark, L-39 Albatros, MiG-21 Fishbed

Odp: Akrobacja zespołowa na Mustangach - video
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 11, 2015, 22:09:46 »
Dajcie znać kiedy  znowu latanie, to się przyłączę  :)

Odp: Akrobacja zespołowa na Mustangach - video
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 11, 2015, 22:13:40 »
Dajcie znać kiedy  znowu latanie, to się przyłączę  :)
A jakie masz doświadczenie w lataniu w formacji?  :)

Odp: Akrobacja zespołowa na Mustangach - video
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 12, 2015, 16:55:20 »
Brak doświadczenia. Ale chęci są :)

Odp: Akrobacja zespołowa na Mustangach - video
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 08, 2015, 20:21:52 »
Zapraszam wszystkich chętnych dzisiaj, serwer już stoi. DCS 1.5, nazwa: Formation flying Sochi.

Odp: Akrobacja zespołowa na Mustangach - video
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 16, 2015, 00:16:55 »
Następnym razem chętnie popatrzę tylko dajcie znać :)

Odp: Akrobacja zespołowa na Mustangach - video
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 16, 2015, 11:25:17 »
Następnym razem chętnie popatrzę tylko dajcie znać :)
Dzisiaj planujemy latać na Mustangach nad Nevadą. Nie obiecuję na 100%, że serwer będzie otwarty dla wszystkich, ponieważ to nie ja go stawiam. Jeśli będzie bez hasła, napiszę to w temacie "DCS: World - Wspólne latanie online ", także jeśli jesteś zainteresowany, to zapraszam do śledzenia wątku o godzinie 20 (może kilka minut po).
Niestety dwóch pilotów ma taki problem, że cały DCS 2 (Nevada) im się często crashuje, gdy latają na P-51D (gdy trenujemy MIGami-15bis nad tą samą mapą, to wszystko działa poprawnie). Ja nie mam takich problemów, ale warto zaznaczyć, że latam na cywilnej wersji TF-51D. Jeśli dzisiaj również będzie im wywalał ten błąd, dzisiejsze latanie Mustangami będziemy kontynuować na DCS 1.5.
 

Odp: Akrobacja zespołowa na Mustangach - video
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 14, 2016, 21:20:41 »
Witam wszystkich, wracamy z nowym materiałem! Prezentuję Wam nasze najnowsze wideo "DCS: P-51D - Aerobatic Team (formation flying & aerobatic) 2016", czyli część drugą filmiku z pierwszego postu.  8)

Po raz kolejny razem ze mną Abuh ze Słowenii oraz Mick z Wielkiej Brytanii, oraz dwaj nowi piloci: Striker z Kanady/Peru oraz John Doe, który poprosił mnie, abym nie udostępniał informacji na temat tego, z jakiego kraju pochodzi. Jeden z nich jest prawdziwym instruktorem szybowcowym, drugi prawdziwym pilotem A380.
               
Produkcja tego wideo zajęła mi kilka dni (i tak pewnie tego nie zauważycie  :evil:).


Nowe figury, dym, lepsza jakoś w stosunku do części pierwszej.  DCS: P-51D - Aerobatic Team (formation flying & aerobatic) 2016, zapraszamy do obejrzenia (w jakości HD oczywiście!  :)
https://www.youtube.com/watch?v=2PTbEiPRMrA

Odp: Akrobacja zespołowa na Mustangach - video
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 14, 2016, 21:57:29 »
Dobra robota :)  Bardzo miło popatrzeć i przy okazji powspominać ;)

Offline YoYo

  • Administrator
  • *****
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: Akrobacja zespołowa na Mustangach - video
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 14, 2016, 22:00:37 »
No super. Bardzo fajnie wyszło + ten myk na początku (pewnie video do tyłu ;> ).
Ogólnie pierwsza klasa.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Odp: Akrobacja zespołowa na Mustangach - video
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 14, 2016, 22:09:14 »
Dzięki chłopaki, to motywuje!  :)

Offline HAV

  • *
  • LAST CAT STANDING
Odp: Akrobacja zespołowa na Mustangach - video
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 14, 2016, 22:14:47 »
Bajka, wyszło ekstra :)
Akcje na kolizyjnym i beczki parami nad glebą robią wrażenie 8)