Autor Wątek: DCS: Spitfire Mk IX  (Przeczytany 5487 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: DCS: Spitfire Mk IX
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 03, 2016, 20:38:49 »
Już dawno było wiadomo, że ED go robi.

« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 03, 2016, 20:39:11 »
Może boją się fali zwrotów gdy się okaże że meduł jest nie grywalny itp.

Offline =OPS=boski qrdl logos

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 03, 2016, 20:39:40 »
ED.

Mało precyzyjne  :evil: ED-Belsimtek czy jakieś inne ED, bo jak się okaże, że VALEO czy jakieś inne żałosne `studio`, to ja dziękuję, wole P-40 ;-).
Rozróżniajcie produkcję od konfekcji  :032:.

« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 03, 2016, 20:42:00 »
Z tego co wiem to ED, tak jak i Normandię, to ich spadek po tym złodziejskim niewypale - kickstarterze czy cosik takiego...

Offline some1

• Global Moderator
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 03, 2016, 20:53:26 »
Firmuje to ED, a czy nie robią tego ludzie od Belsimteka, to czort wie, okaże się w Credits. VEAO na pewno nie, ci robią innego Spita z Griffonem.
Przypominam, że jak ktoś ma dużo bonusowych $, to opłaca się poczekać do premiery a nie brać preorder (zniżka 30% zamiast 20%).
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 03, 2016, 20:55:53 »
Miałem tylko 5 dolców, zatem kiepsko, teraz mam 15 a to już lepiej. Penie na Normandię bo nie zapowiada się raczej coś szybciej innego.

« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 03, 2016, 20:56:10 »
Spita robi ED samodzielnie, tak samo jak Mustanga, Fokę i Messera. Na pewno programista FM jest ten sam. Reszta zespołu chyba też. Wnioskuję, że i jakość powinna być podobna.

A co do tego ostrzeżenia, to podobne było już przy poprzednich preorderach.

« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 03, 2016, 21:00:34 »
To mój chyba pierwszy zakup w preorderze, pierwszy raz rzuciłem kasą w monitor, ale w tym tygodniu to nie był mój jedyny "pierwszy raz" he he he. Zatem pewnie to lek na stres pourazowy.

« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 03, 2016, 21:08:46 »
Wyłączyli dziś chyba na dobre możliwość bindowania kluczy do innych kont, żeby ludzie nie mogli robić nieoficjalnego "drugiego obiegu" licencjami. Stąd ta uwaga przy zakupie. Dla tych, którzy w dobrej wierze chcą po prostu komuś sprezentowac moduł, jest podobnież jakieś rowiązanie giftowe w przygotowaniu, ale kiedy je zobaczymy - nie wiadomo.

YoYo, mi się wydaje, że lipasowi nie chodzi o przetłoczenia nad głowicami, tylko lekkie wybrzuszenie nad intercoolerem, wprowadzone gdy zaczęły przypływać silniki serii 66 klepane przez Packarda. O ile jednak kojarzę, 66 produkcji brytyjskiej nie potrzebowały tegoż (ze względu na inne położenie zbiornika z glikolem), więc jak powinien wyglądać DCSowy samolot to pewnie temat na dłuższe debaty (tym bardziej, że nie wiem czy chcieli odwzorować MH434 tak jak wyglądał za wojny, czy tak jak wygląda i lata dziś).

U mnie bonusowych zielonych dużo chyba nie uzbierane, sprawdzę, podładuję paypala na razie i pokalkuluję jak ten wehikuł lepiej nabyć.

« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 03, 2016, 21:16:37 »
Może się trochę czepiam. We wszystkich materiałach jakie widziałem (plany, zdjęcia) we wszystkich MK IX ta wypukłość występuje. Ale i tak go kupię, bo co jak co ale Spita trzeba mieć. :)

« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 03, 2016, 21:19:40 »
Dokładnie, choćby po to by stał w hangarze obok 3 innych dziadków :) Wprawdzie wszystkimi troszkę latałem ale to troszkę.

« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 07, 2016, 21:24:39 »
Kojarzycie do kiedy ten Spit będzie w pre-order? No i czy faktycznie, mają 12 EDdolarów, po zakończeniu fazy pre-order będe mógł od kwoty 39$ odliczyć te moje 12? Wyszedłby mi lepszy deal...

Offline =OPS=boski qrdl logos

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 07, 2016, 21:54:49 »
Wystarczy czytać z uwagą listy od ED :-). Grudnia 16 ma się skończyć przedpłata.

« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 08, 2016, 07:41:27 »
Po pre-order jego cena będzie 49$ chyba.  Aż do jakiejś promocji.

« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 08, 2016, 10:05:55 »
Może się trochę czepiam. We wszystkich materiałach jakie widziałem (plany, zdjęcia) we wszystkich MK IX ta wypukłość występuje. Ale i tak go kupię, bo co jak co ale Spita trzeba mieć. :)

Ta wypukłość widoczna jest, jak samolot stoi na płycie i do niego podchodzisz 3/4 z przodu. Tu jest ładny obrazek i wyjaśnienie: http://spitfiresite.com/2010/04/spitfire-mk-ix-xi-and-xvi-variants-much-varied.html
Tak przy okazji, to Mk XIV też miał oryginalnie datę zapowiedzi na rok 2016..