Autor Wątek: Obsługa systemów uzbrojenia  (Przeczytany 629 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Obsługa systemów uzbrojenia
« dnia: Styczeń 27, 2016, 17:22:55 »
Pierwsze pytanie: przełącznik UPK, PKT, RS rozumiem że nie jest w pełni funkcjonalny? O ile dobrze doczytałem to PKT jest karabinem montowanym z przodu kokpitu i tego rodzaju uzbrojenia w grze nie uświadczymy?

Drugie pytanie to czy można w trakcie kampanii zmieniać konfigurację uzbrojenia? Przyznam że strzelanie z granatnika to dla mnie czarna magia i zupełna loteria.

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: Obsługa systemów uzbrojenia
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2016, 18:07:28 »
Pierwsze pytanie: przełącznik UPK, PKT, RS rozumiem że nie jest w pełni funkcjonalny? O ile dobrze doczytałem to PKT jest karabinem montowanym z przodu kokpitu i tego rodzaju uzbrojenia w grze nie uświadczymy?

Drugie pytanie to czy można w trakcie kampanii zmieniać konfigurację uzbrojenia? Przyznam że strzelanie z granatnika to dla mnie czarna magia i zupełna loteria.

1. Nie ma tego km, miał być, ale chyba się nie doczekamy, albo be sure two weeks.

2. Możesz zawsze zmienić uzbrojenie za pomocą obsługi naziemnej przed misją. Natomiast może być jeszcze tak, że FARP lub lotnisko ma pewne ograniczenia ustawionego uzbrojenia (co się robi w edytorze).
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 27, 2016, 19:16:37 »
A można poprosić o podpowiedź jak się aktywuje menu obsługi naziemnej?

Offline Kusch

• Global Moderator
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 29, 2016, 19:24:25 »
Dlaczego moje npr. zbaczają o jakieś 30 stopni od osi celowania, robię wszystko tak jak w poradnikach, im (autorom filmików) lecą prosto w osi, mój śmigłowiec leci jak po szynach z prędkością ok 200 km/h. Czegoś nie włączyłem? Jakichś poprawek do celownika?
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie"

http://img90.imageshack.us/img90/9643/klmd5.jpg

Offline some1

• Global Moderator
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 29, 2016, 19:28:26 »
A wskaźnik DISS na panelu drugiego pilota nie pokazuje przypadkiem, że suniesz bokiem?
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

Offline Kusch

• Global Moderator
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 29, 2016, 19:36:52 »
Pokazuje. :020: Dzięki.
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie"

http://img90.imageshack.us/img90/9643/klmd5.jpg