Autor Wątek: Kampania dla Mi-8  (Przeczytany 2558 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline YoYo

  • Administrator
  • *****
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Kampania dla Mi-8
« dnia: Sierpień 21, 2014, 23:09:31 »
A tak na marginesie. Nikogo nie porwała kampania dla "Wspaniałej ósemki"? Osobiście uważam, że jest rewelacyjnie przygotowana. Owszem, posiada nieco bugów (w stylu, czasem trzeba pomóc Mi-24 coś zniszczyć, bo te nie reagują na to co powinny - to główny problem), ale różnorodność misji i klimat jest świetny. Przeciętna misja to też około 1-1,5 godz. latania w celu wykonania zadania, które także w trakcie trwania misji może się zmieniać (a często nawet sami o tym decydujemy wybierając nieco inny scenariusz z menu komunikacji). Kawał dobrej roboty i jest lepsza niż ta pilota UN z UH-1H i ciekawie oskryptowana. Jak ktoś nie zaczął, a ma już opanowanego Mi-8 to polecam. Co najmniej dwa tygodnie zabawy, jeśli co dzień będziemy sobie robili po jednej.



webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Odp: Kampania dla Mi-8
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 22, 2014, 10:21:34 »
Taka mini recenzja, ale chyba mnie namówiłeś  :)

Offline YoYo

  • Administrator
  • *****
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: Kampania dla Mi-8
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 22, 2014, 14:25:16 »
Taka mini recenzja, ale chyba mnie namówiłeś  :)


Szykuje się dłuższa ;). Jedynie te bugi, trzeba na nie mieć baczenie, ale chyba wystąpiło to w raptem 3 misjach w 1.2.8-1.2.10.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Odp: Kampania dla Mi-8
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 24, 2016, 15:31:02 »
Mam problem z pierwszą "bojową" misją w kampanii. Polega ona na treningu strzeleckim. Z tego co doczytałem to trzeba zrobić trzy naloty nad cel. Pierwszy rozpoznawczy, drugi z użyciem RS i trzeci z GUV. W moim przypadku nadlatuję nad cel, robię różne kręgi i nic. W radiu nie mam żadnych opcji rozpoczęcia akcji a jak ostrzeliwuję cel to dostaję opierdziel, że strzelam bez pozwolenia. Ktoś coś doradzi?

Offline YoYo

  • Administrator
  • *****
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: Kampania dla Mi-8
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 24, 2016, 15:36:50 »
Mam problem z pierwszą "bojową" misją w kampanii. Polega ona na treningu strzeleckim. Z tego co doczytałem to trzeba zrobić trzy naloty nad cel. Pierwszy rozpoznawczy, drugi z użyciem RS i trzeci z GUV. W moim przypadku nadlatuję nad cel, robię różne kręgi i nic. W radiu nie mam żadnych opcji rozpoczęcia akcji a jak ostrzeliwuję cel to dostaję opierdziel, że strzelam bez pozwolenia. Ktoś coś doradzi?

Z tego co pamiętam musisz nadlecieć z odpowiedniej strony (tak by trigger zaczął działać). Było to chyba od strony gór.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Odp: Kampania dla Mi-8
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 25, 2016, 07:56:28 »
Problemem okazało się, że dolatując od startu nad strzelnicę, nie leciałem według zaleceń z briefingu tylko leciałem po prostej. Widać trzeba najpierw zaliczyć wszystkie waypointy po drodze.

Offline YoYo

  • Administrator
  • *****
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: Kampania dla Mi-8
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 01, 2016, 09:30:08 »
Problemem okazało się, że dolatując od startu nad strzelnicę, nie leciałem według zaleceń z briefingu tylko leciałem po prostej. Widać trzeba najpierw zaliczyć wszystkie waypointy po drodze.

Loty po planach w kampaniach w DCS sa bardzo wazne, bo po drodze sa ustawione czesto triggery, ktore sie odblokowuje jak sie dopiero jest w poblizu. Jak nie odblokujesz to misja nie "idzie" dalej.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl