Autor Wątek: Mist of War - ciekawy serwer frontu wschodniego  (Przeczytany 5650 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mist of War - ciekawy serwer frontu wschodniego
« dnia: Luty 28, 2016, 01:48:51 »
Upływ czasu jest nieubłagany i kurczy się populacja iłkowiczów wersji 1946.
Niemniej najlepsze serwery nadal żyją i cieszą się nie najgorszą frekwencją.
Jednym z nich jest rosyjski serwer Mist of War.

Link: http://il2.aviasibir.ru/mow/?lang=en


Podstawowe cechy:
- Wersja gry: zawsze najnowsza bezmodowa, czyli aktualnie 4.13
- Teatr działań: front wschodni 1941-45
- Poziom trudności: full real (jedynym odstępstwem od maksymalnego poziomu trudności jest tzw. pasek prędkości)
- Brak samolotów AI
- Nie przeładowane mapy i wyłącznie statyczne jednostki naziemne i nawodne, co skutkuje niskimi wymaganiami sprzętowymi wobec klientów gry
- Rozbudowana i bardzo dobra (najlepsza z pośród znanych mi serwerów) logika rozwoju kampanii
- Bogata w treść (uzależnioną od stanu rozpoznania) dodatkowa, "naserwerowa" mapa bieżącej misji  http://il2.aviasibir.ru/mow/?page=tactical_map
- Ścieżka kariery (awansu) gracza bez wpływu na dostępny planeset (zależny jedynie od okresu historycznego oraz strat poniesionych przez całą armię)
- W miarę stabilne grono doświadczonych i efektywnie współdziałających graczy


Informacje porządkowe:
- Rejestracja: konieczna indywidualna oraz opcjonalna dywizjonowa
- Dostęp: tylko bezpośredni przez IP ( il2.aviasibir.ru:21000 )  (brak dostępu przez HyperLobby i podobne)
- Logowanie: tak
- Okresy karencji: 5 minut po śmierci/niewoli/wykopie, 3 minuty po przebazowaniu
- Po skoku na spadochronie poczekaj z wyjściem do briefingu na rozbicie twojego samolotu (w przeciwnym razie przeciwnikowi nie zaliczy kila, a ty prawdopodobnie zaliczysz bana). Na serwerze dominuje atmosfera fair-play i warto się do niej dostosować. Oczywiście wszystkim życzę jak najrzadszych okazji do potrzeby stosowania się do niniejszej zasady regulaminu. No może nie wszystkim, a jedynie latającym po tej samej stronie co ja  ;-)


Osobiście zaliczyłem już kilka sezonów na Mist of War.
Wszystkich serdecznie zapraszam.
Bliższych informacji udzielę najchętniej ustnie na tamtejszym TeamSpeak'u:
wersja 3.x
adres: aviasibir.ru
hasło: 776655


=AsPL=Pointer (Aerosfora-PL)


Odp: Mist of War - ciekawy serwer frontu wschodniego
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2016, 07:21:58 »
Jak wygląda "zaludnienie" przez Polaków tego serwera w tygodniu, w godzinach porannych?

Odp: Mist of War - ciekawy serwer frontu wschodniego
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 23, 2016, 10:02:27 »
Jak wygląda "zaludnienie" przez Polaków tego serwera w tygodniu, w godzinach porannych?
W aktualnej kampanii Polacy nie obrodzili, ale kampania ledwo co wystartowała (teraz jest grana mapa #2).
Wiadomo mi o 4 (łącznie ze mną), wszyscy po niebieskiej stronie (typowo latam po czerwonej, ale postanowiłem spróbować odmiany).
W podanym terminie (dni robocze, rano) bywam jedynie ja.
Na TS-ie po angielsku dogadasz się jako tako z ok. 30% graczy, oczywiście najlepiej znać rosyjski.

Odp: Mist of War - ciekawy serwer frontu wschodniego
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 28, 2016, 18:32:02 »
Strzałeczka!
Chętnie do Was dołączę i podszkolę się 8)

Odp: Mist of War - ciekawy serwer frontu wschodniego
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 29, 2016, 08:22:20 »
Pointer daj proszę znać kiedy będziesz latał po tym serwerze, może konkretna data i godzina.
Jestem dostępny, w tygodniu ,w godzinach porannych. Dzięki.

Odp: Mist of War - ciekawy serwer frontu wschodniego
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 29, 2016, 19:26:55 »
Cześć michal.310,
Latam praktycznie codziennie (aktualnie po niebieskiej), typowo po południu i wieczorem.
Ale dziś (29.03.), dogadaliśmy się z janhazelem na poranki (7-11), z tym że z mojej strony to nie codziennie.
Na rano 30.03 jesteśmy ustawieni.

Odp: Mist of War - ciekawy serwer frontu wschodniego
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 11, 2016, 07:47:04 »
Właśnie rozpoczęła się wojna #137.

Uwaga: serwer został zaktualizowany do wersji 4.13.2

Wszystkich serdecznie zapraszam!


Odp: Mist of War - ciekawy serwer frontu wschodniego
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 17, 2016, 08:55:21 »
Cześć, nadal latacie w MoW ? W Czerwcu mam trochę wolnego to chętnie odkurzę joya ;)

Odp: Mist of War - ciekawy serwer frontu wschodniego
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 17, 2016, 20:44:30 »
Cześć, nadal latacie w MoW ? W Czerwcu mam trochę wolnego to chętnie odkurzę joya ;)
No cóż, frekwencja nie taka jak dawniej, ale impreza jak najbardziej się kręci ...
W aktualnej kampanii Aerosfora lata po stronie Niebieskich.

Odp: Mist of War - ciekawy serwer frontu wschodniego
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 20, 2016, 13:09:49 »
Ok, próbowałem dziś wbić się na serwer, ale po ok minucie dostaje komunikat :
"Kicking you out since you did not login before onseat "

Odp: Mist of War - ciekawy serwer frontu wschodniego
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 20, 2016, 20:02:31 »
Gdzie jest patch 4.13.2? Nigdzie go nie mogę znaleźć. Wszędzie jest 4.13.1, a chciałbym z wami polatać.

Odp: Mist of War - ciekawy serwer frontu wschodniego
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 26, 2016, 19:01:55 »
Ok, próbowałem dziś wbić się na serwer, ale po ok minucie dostaje komunikat :
"Kicking you out since you did not login before onseat "

Najpierw musisz się zarejestrować

http://il2.aviasibir.ru/mow/?page=register

przy czym Twój "Mistowy" callsign musi być identyczny jak ten w samym iłku (czyli środkowy człon nazwy pilota, ale bez apostrofów).

Zakładam, iż dokonałeś już rejestracji, w przeciwnym razie serwer by Cię w ogóle nie wpuścił i nie miałbyś okazji zobaczyć komunikatu
"Kicking you out since you did not login before onseat "

Logowania dokonujemy wpisując w czacie
>logon>Twoje-zarejestrowane-hasło

Uwaga: przy pierwszym logowaniu będziesz musiał zdefiniować nowy kanał adresowy Server (ważne, aby pierwsza litera była duża).
Przy następnych logowaniach po prostu wybierz go z listy adresatów.
Wysłanie loginu na predefiniowane ALL lub MY_ARMY ujawni Twoje hasło innyn graczom, a tego chyba nie chcesz.

Prawidłowe zalogowanie serwer potwierdzi komunikatem "Password accepted".



Gdzie jest patch 4.13.2? Nigdzie go nie mogę znaleźć. Wszędzie jest 4.13.1, a chciałbym z wami polatać.

http://forum.1cpublishing.eu/showthread.php?t=229729

Odp: Mist of War - ciekawy serwer frontu wschodniego
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 27, 2016, 12:08:10 »
Hej wszystkim.

Jako, że w starym ilku ruch graczy wydaje się większy niż w Clod TF oraz na serwerach DCS WWII to chęcią pograłbym z Wami. Dziś się rejestruje. Sturmovik spatchowany. Dziś ok 20 planuję być do dyspozycji oraz na TS.

Odp: Mist of War - ciekawy serwer frontu wschodniego
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 09, 2017, 10:23:53 »
Czy ktoś z kolegów ma informacje, czy serwer jest wyłączony na dłużej? Jak ostatnio wyglądało "zaludnienie"serwera ?
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2017, 22:07:56 wysłana przez Leon »

Odp: Mist of War - ciekawy serwer frontu wschodniego
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 11, 2017, 22:56:36 »
Ok, serwer już stoi... ale nadal mam problem z zalogowaniem. "Kicking you out ..."
Rozumiem, że jeśli mogę się zalogować na stronie MoW przy pomocy loginu i hasła i podejrzeć statystyki mojego pilota to takich samych używam w iłku ?