Autor Wątek: "Wyklęty" Konrada Łęckiego  (Przeczytany 462 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gigabyte: P55-USB3, obecnie: i7 870 2.93 (3.72) poprzednio: i5 760 (3.49), RAM: 16GB, MSI 970. AV8R-01, Logitech G940, Thrustmaster Hotas X, Saitek Pro Flight Combat Rudder Pedals, FreeTrack

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: "Wyklęty" Konrada Łęckiego
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 07, 2017, 20:59:53 »
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 08, 2017, 08:35:11 »
Smarzowskiemu udało się zrobić uczciwy film o Wołyniu, jednak widziany z polskiej perspektywy. Może Konradowi Łęckiemu też się uda. Czekam z zainteresowaniem. A czasy takie, że zawsze można dopatrywać się politycznego zaangażowania, czy to z prawej czy lewej strony.

Offline Sherman

• *
  • 1. Pułk Lotniczy, 2. Eskadra Wywiadowcza, 105.WPŚB
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 22, 2017, 21:31:50 »
Film obejrzałem, potem przeczytałem jakąś recenzję która ukazała mi jego wady. Film niezły, nie idealny. Można by lepiej dobrać aktorów do niektórych postaci (ale tutaj jest problem z powodu niechęci dużej części środowiska do udziału w tego typu przedsięwzięciach), scenariusz można by dopracować w kilku miejscach. Jak dla mnie bardzo dobre zdjęcia.

Film opowiada historię fikcyjnego żołnierza podziemia niepodległościowego który musi się ukrywać aby przeżyć. Bez patosu, codzienność człowieka na którego polują.

Wątek współczesnej polityki został poruszony. Czerwoni podziemia nie lubią, Lech Kaczyński jest tym który jego członków pośmiertnie odznacza. W sumie uczciwie, pytanie czy potrzebnie.

Brałem udział w zrzutce na ten film i nie żałuję. Zrobili dobrą robotę.
Nie przepuszczą żadnej owcy,
Z drugiej chłopcy wywiadowcy.