Autor Wątek: Star Wars: Rogue One  (Przeczytany 19092 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KosiMazaki

  • Administrator
  • *****
    • http://www.kg200.il2forum.pl
Odp: Star Wars: Rogue One
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 13, 2016, 20:32:24 »
Dla mnie wygląda spoko. Chętnie udam się w grudniu do kina :).
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

Offline Sorbifer

  • *
  • OstBlock. Tu i Teraz.
Odp: Star Wars: Rogue One
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 13, 2016, 21:53:40 »
Mnie nie zachwycił, ale oczywiście pójdę obejrzeć, z córkami...
Sorbifer.
OstBlock.
Kiepsky.

Odp: Star Wars: Rogue One
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 14, 2016, 12:36:41 »
Force is strong with this one. Tak jak "Siódemka" ewidentnie nawiązywała do "Nowej Nadziei", tak tutaj czuć wyraźnie "Imperium". Jest mrok, niepokój, desperacja ale i nadzieja. Coś czuję przez skórę, że będzie to film lepszy niż "Przebudzenie".

Odp: Star Wars: Rogue One
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 14, 2016, 12:52:37 »
Ja tam po "Przebudzeniu" już się nie dam zrobić w jajo. Obejrzę te "imperium Kontratakuje" w nowej grafice w fotelu domowego zacisza.

Offline rutkov

  • KG200
  • *
  • Versuchskommando
    • KG200
Odp: Star Wars: Rogue One
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 14, 2016, 13:04:51 »
Podoba mi się. Pójdę na pewno bo mnie syn wyciągnie ;-)
miłośnik 110-tki    •    I/KG200_Doktor  ♥1972-†2006   •   Czekamy Ciebie czerwona zarazo, byś wybawiła nas od czarnej śmierci. Byś nam, kraj przed tym rozdarłszy na ćwierci, była zbawieniem, witanym z odrazą.    •   Han Pasado!    •    GDY WIEJE WIATR HISTORII, LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM

Darth_Worm

  • Gość
Odp: Star Wars: Rogue One
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 14, 2016, 17:14:24 »
Najfajniejsze jest to, że nie poszli na łatwiznę . Bałem się, że Vader będzie z stroju z E3 z tymi migoczącymi swiatełkami , a postarali się i Vader wygląda jak w E4.

Offline YoYo

  • Administrator
  • *****
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: Star Wars: Rogue One
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 14, 2016, 19:39:45 »
Ja tam po "Przebudzeniu" już się nie dam zrobić w jajo. Obejrzę te "imperium Kontratakuje" w nowej grafice w fotelu domowego zacisza.

Kwestia gustu. Mi po plastikowych 1-3 ta VII bardzo się podobała (i z utęsknieniem ;) czekam na premierę bluraya 3D z GW:Przebudzenie mocy).
Na Łotra oczywiście idę, ale na 2D.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Odp: Star Wars: Rogue One
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 14, 2016, 19:51:56 »
Znowu uwierzyłem, że jeszcze coś w tym uniwersum będzie dla mnie, po przebudzeniu byłem delikatnie rzecz ujmując rozczarowany, aby nie powiedzieć zdegustowany.

Odp: Star Wars: Rogue One
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 15, 2016, 00:16:07 »
Poczekam, aż obejrzycie...
"Różnica między mną a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem."
                                                                                  S. Dali

Offline Rola

  • *
  • 9/39 & R'n'R
Odp: Star Wars: Rogue One
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 15, 2016, 21:53:31 »
Co to za wymiętoszone mundury? To wojsko czy burdel? U nas w Imperium podłogi zawsze błyszczą niczym lustro, oficerki oficerów wypastowane, a mundury wykrochmalone i wyprasowane w kancik! (Niby dlaczego Gwiazda miała tak liczną załogę? A ordynansi, orkiestra wojskowa, felczerzy...)

Miałem już wcześniej napisać: fani zapewne nie są zachwyceni faktem, że wbrew tradycji muzyki nie skomponuje John Williams. Najpierw podali, że zastąpi go Alexandre Desplat, a ostatnio zaszła (dobra?) zmiana i będzie to Michael Giacchino, którego poznałem dzięki znakomitej ścieżce dźwiękowej stworzonej przez niego do pierwszych gier Medal of Honor.
"Każdy kilogram nowego samolotu szczególnym dobrem Narodu"

Odp: Star Wars: Rogue One
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 15, 2016, 13:12:10 »
Ktoś już może widział ? Recenzje pozytywne, podobno czuć ducha Gwiezdnych Wojen.
Recenzja bezspoilerowa (nie potrzeba konta na FB): https://www.facebook.com/notes/star-wars-extreme/%C5%82otr-1-recenzja-bezspoilerowa/10154339286834092

Odp: Star Wars: Rogue One
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 15, 2016, 14:51:33 »
Byłem, widziałem i jest naprawdę ok. Jak dla mnie, który był w kinie na "Nowej Nadziei" w 1979 i jest fanem całej sagi to obecny film jest na mocną 4+ i oglądało mi się lepiej niż "Przebudzenie Mocy" (choć mój 15 letni syn stwierdził, że za mało było mieczy świetlnych, ale co on tam wie  :021:). Wg. mnie będzie Pan zadowolony.

Offline Sorbifer

  • *
  • OstBlock. Tu i Teraz.
Odp: Star Wars: Rogue One
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 15, 2016, 15:12:30 »
Hura. Ja jutro idę z córkami...
Sorbifer.
OstBlock.
Kiepsky.

Odp: Star Wars: Rogue One
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 15, 2016, 15:25:24 »
Jestem pozytywnie zaskoczony. Konwencją przypomina trochę... Star Trek. Nie było kaskady literek na początku  ;)  Historia opowiedziana spójnie. Robot miażdży humorem. Z mnichem, co to Moc jest silna w nim, trochę przesadzili. Mocna 4.

Go to your brother
Kill him with your gun
Leave him lying in his uniform
Dying in the sun.

Offline rutkov

  • KG200
  • *
  • Versuchskommando
    • KG200
Odp: Star Wars: Rogue One
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 15, 2016, 16:26:48 »
Dobre wieści, idę z całą rodziną w przyszłym tygodniu.
miłośnik 110-tki    •    I/KG200_Doktor  ♥1972-†2006   •   Czekamy Ciebie czerwona zarazo, byś wybawiła nas od czarnej śmierci. Byś nam, kraj przed tym rozdarłszy na ćwierci, była zbawieniem, witanym z odrazą.    •   Han Pasado!    •    GDY WIEJE WIATR HISTORII, LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM