Autor Wątek: Star Wars: Rogue One  (Przeczytany 8444 razy)

Odp: Star Wars: Rogue One
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 29, 2016, 19:52:23 »
Byłem, naczekałem się półtora tygodnia gdyż chciałem w Imaxie, a wcześniej nie było dobrych miejsc. Muszę przyznać, że zwłaszcza po ostatniej części, którą byłem nieco rozczarowany, czy wręcz zawiedziony, ta przywróciła moją wiarę że z uniwersum SW da się jeszcze coś fajnego wykroić. Jedyne do czego mogę się przyczepić to brak napisów w czołówce (to znak rozpoznawczy SW), słaby głos i maska Vadera (jakieś czerwone oczodoły?!?!?!), ale walczył za to fajnie i pewna niezgodność dot. Lei i zakończenia, nie będę zdradzał. W sumie spędziłem miło czas w kinie i polecam.

Offline Rola

• *
  • 9/39 & R'n'R
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 09, 2017, 21:21:05 »
Jak oceniacie kampanię reklamową, mam na myśli kinową, u nas?

Byłem około premiery w dwóch największych multipleksach w Gdańsku - zero dodatkowych dekoracji. Dostałem w bonusie plakaty i tyle.

Nie otake starwarsy walczyłem... załapaliście się na jakichś przebierańców czy coś?
"Każdy kilogram nowego samolotu szczególnym dobrem Narodu"

Offline Sorbifer

• *
  • OstBlock. Tu i Teraz.
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 09, 2017, 21:41:22 »
Jakoś nie. Żadnej akcji, plakatów, cudowianek. Powiem nawet, że byłem z dziećmi chwilę po premierze, sobota 11 rano, sala w małym procencie pełna, jakby seans przeglądu kinematografii irańskiej...  OK - kino było bez popcornu, to może wiele tłumaczyć.
Sorbifer.
OstBlock.
Kiepsky.

« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 10, 2017, 08:38:25 »
Pomoc dydaktyczna dla kogoś nieświadomego chronologii świata SW, niby proste ale jak widać na tym przykładzie jest to szczególnie zagmatwane dla osób leciwych ...

« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 10, 2017, 19:51:18 »
:) :) :) Świetne, nieźle się ubawiłem :)
Świetne i niestety prawdziwe, można się pogubić :)

Offline Rola

• *
  • 9/39 & R'n'R
« Odpowiedź #80 dnia: Dzisiaj o 01:13:24 »
Jeszcze miesiąc i Łotry zawitają do naszych domów... khhhh.... prepare a party!
https://www.youtube.com/watch?v=ZwPgQucl4QA&nohtml5

Będzie można oglądać z nabożeństwem ;)  i doceniać wszelkie detale, jak powyżej: gdy "Szaolin" walnął lagą szturmowca to mu trzasnął okular w hełmie.

Tak czasem rozmyślam... pamiętacie ten dowcip: "czy może coś być jednocześnie radosne i smutne?"
Dla wielu widzów R1 to są pierwsze prawdziwe starwarsy od trzydziestuparu lat...
"Każdy kilogram nowego samolotu szczególnym dobrem Narodu"