Autor Wątek: DCS Flaming Cliffs 3 box i zmiana języka z niemieckiego (DE) na angielski (ENG).  (Przeczytany 1808 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witam! Mam pytanie odnośnie wersji FC3 na DVD. Otóż zakupiłem taką właśnie wersję symulatora tyle że jest w j. niemieckim co średnio mi odpowiada.
Jeszcze jej nie zainstalowałem i nie aktywowałem. Czy jest możliwość ściągnięcia angielskiej wersji lub zmiany języka? Czy nie ma jednak takiej możliwości i kod aktywacji pasuje tylko do konkretnej wersji FC3?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2016, 08:10:11 wysłana przez KosiMazaki »

Odp: Wersja "pudełkowa" na DVD DCS Flaming Cliffs 3 w języku niemieckim.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 08, 2016, 07:58:23 »
Pobierz sobie DCS ze strony producenta, zainstaluj, dograj przez menedżer modułów FC3 i spróbuj aktywować kluczem z pudełka, które zakupiłeś... w najgorszym razie po prostu się aktywacja nie powiedzie (chociaż mam nadzieję, że to nie będzie miało miejsca).

Offline KosiMazaki

• Administrator
    • http://www.kg200.il2forum.pl
Odp: Wersja "pudełkowa" na DVD DCS Flaming Cliffs 3 w języku niemieckim.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 08, 2016, 08:07:42 »
Z tego co pamiętam  jak bawiłem się w zmianę języka z rosyjskiej na angielską jedyną opcja byłą podmiana plików. Klucz nie działał. Spróbuj tak jak kolega mówi albo jeszcze może zadziała aktywacja Steam. Tam we właściwościach można wybrać język. Natomiast jak jest blokada regionalna to nic nie zrobisz. 

Inna opcja to zapytać się supportu czy to ruszy.
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

Dobra Panowie, wszystko gra. Kod aktywacji pasuje na szczęście do każdej wersji językowej DCS FC3.