Autor Wątek: WoP RIP  (Przeczytany 1694 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sorbifer

  • *
  • OstBlock. Tu i Teraz.
WoP RIP
« dnia: Maj 02, 2016, 21:15:27 »
Stary Il2 umierał już od lat. Niektórzy pewnie by powiedzieli, że od PF. Tak to już jest, jak z kabaretem, o którym niektórzy mówili, że skończył się na Dudku (choć inni twierdzili, że na Potemach). Wszyscy odeszli, bo ileż lat można grać w to samo. Z drugiej strony pozostaje zadawane co pewien czas pytanie "co robić"? W co grać? Grywalności starego Iła nowe symulatory dojdą pewnie w 2020 najwcześniej...

Wracając do tematu - coś się kończy. Stary serwery Iła "Warbirds Of Prey", Zeke, Spit i Classic, żegnają się i wyłączają w tym miesiącu. Zarówno serwery jak i forum od dawna wyglądało jak miasto duchów, taki los. Trzeba otrzepać ręce i iść dalej. Pozdrowienia i podziękowania dla tych, co tam latali. Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia gdzieś indziej online. :) Coś się kończy, to może coś się gdzieś zaczyna?

http://www.warbirdsofprey.org/index.php?topic=13920.0
Sorbifer.
OstBlock.
Kiepsky.

Offline Sorbifer

  • *
  • OstBlock. Tu i Teraz.
Odp: WoP RIP
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 04, 2016, 22:45:47 »
Zapomniałem dodać postscriptum: serwery zamknęły się już dawno, a parę tygodni temu zamknęła się też strona WoP z jej forum, tak więc spora dawka wiedzy o Ił2, modach, ustawieniach, toolach etc. etc. etc. poszła w eter. Samo życie.
Sorbifer.
OstBlock.
Kiepsky.

Offline srk76

  • *
  • =PFT=Sroka
Odp: WoP RIP
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 05, 2016, 23:58:43 »
Szkoda. Czasami tam jeszcze zaglądałem by w samotności polatać. Jak sobie przypomnę BombersNight... ech...pozostały loty offline. Szkoda.