Autor Wątek: Cena dodatku DCS F-5E  (Przeczytany 930 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cena dodatku DCS F-5E
« dnia: Lipiec 22, 2016, 18:53:03 »
60 zielonych to sporo jak na wczesny dostęp... chyba, że ja zatrzymałem się w innej epoce cen.

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: Cena dodatku DCS F-5E
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 22, 2016, 19:35:44 »
60 zielonych to sporo jak na wczesny dostęp... chyba, że ja zatrzymałem się w innej epoce cen.

Ano, jeszcze rano był, za 47$, natomiast aż, się boję ceny F/A-18. Tu dodatkowo wiedzą, że sporo osób zapewne kupi nawet i za 99 zielonych ;/ .
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 22, 2016, 20:43:30 »
W ED sklepie widnieje bonus 12$. Na koncie mam do wykorzystania 12 ED dolców, a jak robię zamówienie to ich nie uwzględnia. Może to jest odliczane w następnym kroku transakcji ?

Offline =OPS=boski qrdl logos

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 22, 2016, 20:50:42 »
W ED sklepie widnieje bonus 12$. Na koncie mam do wykorzystania 12 ED dolców, a jak robię zamówienie to ich nie uwzględnia. Może to jest odliczane w następnym kroku transakcji ?

To jest gówno. Masz bony towarowe, a nie gotówkę. F-5 dalej jest w `promocji`, a promocje ED się nie sumują.

« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 22, 2016, 20:56:01 »
F-5 dalej jest w `promocji`
Gdzie? Ja widzę, że jest w normalnej cenie już od dłuższego czasu dzisiaj.
DCS World: FC3, C-101, Fw-190, Mi-8, Hawk, MiG-15bis, Ka-50, MiG-21bis, BF-109K4, P-51D, Nevada, L-39, Mirage-2000C, SA342 Gazelle, F-5E Tiger II, Spitfire Mk IX, AJS-37 Viggen
Microsoft Flight Simulator X

« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 22, 2016, 20:59:32 »
Zauważ że słowo "promocji" jest w cudzysłowie.

Offline =OPS=boski qrdl logos

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 22, 2016, 21:13:09 »
Gdzie? Ja widzę, że jest w normalnej cenie już od dłuższego czasu dzisiaj.

Promocja polega na tym, że jak kupisz, to dostajesz 12 bonów towarowych na wybrane produkty, w wybranych cenach, pod pewnymi warunkami, na stronie ED.

« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 22, 2016, 21:24:41 »
Miałem rację. ED dolce uwzględnia się gdzieś w trzecim kroku. Więc zapłaciłem 47,99 $ 😁.

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 22, 2016, 21:45:04 »
Promocja polega na tym, że jak kupisz, to dostajesz 12 bonów towarowych na wybrane produkty, w wybranych cenach, pod pewnymi warunkami, na stronie ED.

I musisz wydać w określonym czasie.... bo ja miałem i potem te bonusy zniknęły.

www.yoyosims.pl

Offline Poko

• 13 WELT
  • *
    • 13 WELT
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 22, 2016, 22:24:17 »
Dajcie jakieś jeszcze swoje spostrzeżenia. Tygryska zamierzałem kupić, ale muszę poczekać do wypłaty :P. 60 dolców to rzeczywiście w pytę. Są jakieś wkurzające bugi?

I musisz wydać w określonym czasie.... bo ja miałem i potem te bonusy zniknęły.

Yoyo przecież Ty masz wszystko od razu w dniu premiery. Znaczy, że bonusy przepadły, bo była przerwa w release'ach? Cwaniaki... 8)
13 Wirtualna Eskadra Lotnictwa Taktycznego / Capt Poko

13WELT YouTube Channel

« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 22, 2016, 22:37:37 »
Data przydatności bonusów do spożycia przedłuża się o rok przy zakupie czegokolwiek od dnia tegoż zakupu.

Lipas, a o której godzinie kupiłeś? Pytam, albowiem teoretycznie bonusami nie można opłacać nowości, więc nastawiłem się, że swoimi 20-stoma baksami zbiję cenę tego latawca za kilka miesięcy najwcześniej. Tobie łyknęło?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2016, 22:45:12 wysłana przez some1 »

Offline some1

• Global Moderator
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 22, 2016, 22:45:26 »
Pytam, albowiem teoretycznie bonusami nie można opłacać nowości

Pierwsze słyszę. Albatrosa kupiłem z bonusem od razu po premierze, bardziej się opłaciło niż z rabatem za preorder.
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 22, 2016, 22:55:50 »
Pierwsze słyszę. Albatrosa kupiłem z bonusem od razu po premierze, bardziej się opłaciło niż z rabatem za preorder.

No właśnie, nie można ale wtedy jak jest na promocji (w pre oreder), a tak to można. Ja kupiłem L-39 za 19 dolców w dniu premiery. Poczekałem jak obniżka na pre order się skończyła ;>.

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 22, 2016, 23:56:10 »
Punkt drugi, paragraf piąty mówi, że nie można bonusić za "products marked as NEW". Nie wiem na jakiej podstawie ustalają zatem co jest "new", a co niekoniecznie, ale cieszę się z Waszych doświadczeń. No to może ten system jednak nie nadaje się tylko do doopy. Yoyo i jego 19 dolców w dniu premiery - czy to znaczy, że ograniczenie max 30% upustu tez nie działa? :D Tak czy owak, może się na tegoż F-5 skuszę.

« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 23, 2016, 01:00:05 »
No cóż, co do bugów, to z tego co słyszę nie ma ich wcale, albo nie zostały jeszcze wykryte bo są na prawdę mało ważne i nie zauważalne.