Autor Wątek: Cena dodatku DCS F-5E  (Przeczytany 1177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Cena dodatku DCS F-5E
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 23, 2016, 09:47:05 »
Punkt drugi, paragraf piąty mówi, że nie można bonusić za "products marked as NEW". Nie wiem na jakiej podstawie ustalają zatem co jest "new", a co niekoniecznie, ale cieszę się z Waszych doświadczeń. No to może ten system jednak nie nadaje się tylko do doopy. Yoyo i jego 19 dolców w dniu premiery - czy to znaczy, że ograniczenie max 30% upustu tez nie działa? :D Tak czy owak, może się na tegoż F-5 skuszę.
Przecież pod ceną jest na niebiesko "bonus 12$". Czyli to max. jaki możesz wykorzystać.

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 23, 2016, 10:14:18 »
Przecież pod ceną jest na niebiesko "bonus 12$". Czyli to max. jaki możesz wykorzystać.

Nie, 12$ oznacza, że po zakupie tyle dostaniesz na koncie z bonusami do przyszłego wykorzystania za ten model.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 23, 2016, 10:27:42 »

Ja to interpretuję jako bonus, jaki dostaje się za zakup. Domyślnie 20% wartości przy nabyciu pojedynczego modułu, więc rzeczywiście 12$ w tym przypadku. Gdyby to był max możliwy do wykorzystania, to Yoyo nie zbiłby ceny Albatrosa swoimi bonusami o 2/3. Ty wykorzystałeś 12, bo tyle Ci się ostało, ale hipotetycznie mógłbyś więcej. Dobra, poczytam, pooglądam, pomyślę i jeśli się jednak na ten wynalazek zdecyduję, to w sklepie okaże się ile ceny pozwolą mi uciąć :D.

Edit - o, Yoyek mnie wyprzedził.

« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 25, 2016, 10:28:05 »
Odkąd skończyła się przedpremierowa promocja na F-5E i tytuł wrócił do pełnej ceny, można go zakupić z użyciem bonusowych dolarów. Tym sposobem wychodzi taniej (41.99$) niż w przedsprzedaży (47.99$).