Autor Wątek: Chyba straciłem konto WT  (Przeczytany 2541 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online rutkov

• KG200
  • *
  • Versuchskommando
    • KG200
Chyba straciłem konto WT
« dnia: Czerwiec 04, 2016, 11:09:00 »
Otóż wczoraj chciałem sobie trochę pograć w WT ale nie mogłem się zalogować mimo zapamiętanego hasła i nie robienia z grą nic od jakiegoś tygodnia. I niestety nic, dokonałem resetu hasła który poszedł na skrzynkę majlową. I tu kolejny ból, skrzynka niestety nie działa a hasło takie samo od lat nie pasi. Dodam że skrzynka jest na ruskim serwerze ;) i miałem/mam ją jakieś 10 lat. Nie działa przywracanie hasła na skrzynce na moje konto (tak naprawdę nie pamiętam jakie ustawiłem) pyta mnie o imię babuszki (tego na pewno nie ustawiałem) więc z prawie pewnością stwierdzam zę jakiś sk!@#$%n shakował mi emaila. Miałem wprawdzie dosyć wymaksowanego WT ale bez przesady by się włamywać od razu, są lepsi na pewno. Wiem że dałem ciała ciała z bezpieczeństwem ale cóż...

Opisałem to wszystko ku przestrodze oraz z prośbą by ktoś z naszego dywizjonu na WT sprawdził czy latałem "ostatnio", czy jakś inna aktywność była w ciągu ostatnich 5 dni, lub czy zmienił się mój nick (rutk0v) z przedrostkiem JG300. Ogólnie jeśli możecie mi jakoś pomóc byłbym wdzięczny, wieszać się nie będę ale trochę mi szkoda bo czołgi były fajne, ale najwyżej wszystkie siły przerzucę na BoM :)

ps.
oczywiście napisałem do supportu qip.ru na którym jest email przypisany do WT, czekam na jakiś odzew od nich.
miłośnik 110-tki    •    I/KG200_Doktor  ♥1972-†2006   •   Czekamy Ciebie czerwona zarazo, byś wybawiła nas od czarnej śmierci. Byś nam, kraj przed tym rozdarłszy na ćwierci, była zbawieniem, witanym z odrazą.    •   Han Pasado!    •    GDY WIEJE WIATR HISTORII, LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM

Offline Poko

• 13 WELT
  • *
    • 13 WELT
Odp: Chyba straciłem konto WT
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 04, 2016, 11:16:46 »
Mnie rosyjscy hakerzy ukradli raz GTAV i raz konto Origin. W obu przypadkach pomógł kontakt z supportem, ale z GTAV sprawa trwała półtora tygodnia, a Origin zostało przywrócone w czasie rozmowy telefonicznej ze wsparciem. Śmieszno i straszno było, bo w tym samym momencie rusek po drugiej stronie próbował przeciwdziałać.

Trzeba się pilnować. Na Origin teraz mam tak, że zmianę hasłą czy e-maila trzeba potwierdzić kodem, którego dostajesz sms'em na swoją komórkę.
13 Wirtualna Eskadra Lotnictwa Taktycznego / Capt Poko

13WELT YouTube Channel

« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 04, 2016, 15:46:21 »
Też miałem problem z logowaniem, napisałem do wsparcia technicznego poczekałem tydzień i pomogli mi odblokować konto.

Offline Misiek

• JG300
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 07, 2016, 21:36:04 »
Miałem identyczny problem. Hasło do maila było niby zbyt mało skomplikowane i nakazali mi je zmienić ale ta informacja trafiła do spamu i jej nie znalazłem. Nijak się nie dało również zmienić maila do gry (gadałem z adminem z wt), jedynym wyjściem było uruchomić tą samą skrzynkę pocztową na nowo. I to się udało po wybłaganiu u admina możliwości zmiany hasła w koncie pocztowym.