Autor Wątek: Dwa słowa od...  (Przeczytany 4748 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KosiMazaki

• Administrator
    • http://www.kg200.il2forum.pl
Dwa słowa od...
« dnia: Luty 23, 2013, 16:03:02 »
Za namową kilku osób oraz moderacji testowo postanowiłem stworzyć nowy dział poświęcony tej grze. Nie jest to typowy symulator, sam unikam MMO, ale patrząc na popularność WT i zainteresowanie nim na forum może warto taki dział mieć i w nim zamieszczać różnego rodzaju informację i przydatne rzeczy. Tym bardziej, że dotyczy tego czego lubimy czyli lotnictwa. Z drugiej strony, patrząc z perspektywy czasu jest podobnie zaawansowany co IŁ-2. Zobaczymy w jakim kierunku się ten dział rozwinie i czy będzie tu spokój oraz porządek.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2013, 16:04:24 wysłana przez Zefirro »
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

Zefirro

• Gość
Odp: Dwa słowa od...
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2013, 17:05:55 »
Niech żyje Mazak!
Zamknąłem stary temat ogólny i w ciągu najbliższych godzin postaram się go trochę uporządkować. W międzyczasie zapraszam do zakładania nowych (o ile ktoś ma coś cennego do napisania) zgodnie ze schematami w sąsiednich działach.

« Odpowiedź #2 dnia: Luty 23, 2013, 17:15:12 »
Niech żyje Mazak!
Niech żyje Nowy Dział!
Niech nazywa się jedynie:" War Thunder"!

Zefirro

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 23, 2013, 17:49:39 »
Wydzieliłem kilka tematów z dużego wątku, który istniał do tej pory. Starałem się nie zgubić sensu w poszczególnych wątkach, dlatego nie zawsze udało się to idealnie. Jeśli ktoś będzie miał sugestie, żeby coś przesunąć lub wydzielić jeszcze, proszę pisać.

Offline Piniol

• JG300
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 23, 2013, 17:50:53 »
Świetny pomysł Mazaku! War Thunder to najlepsza gra w jaką grałem.

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 23, 2013, 20:56:27 »
Świetny pomysł Mazaku! War Thunder to najlepsza gra w jaką grałem.

No to pojechałeś ;), ale fakt, nieco jak narkotyk....

"jeszcze trochę punkcików, jeszcze trochę XP, ooo tak blisko następny level, musze latać, latać, LATAĆ...."
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl