Autor Wątek: FlightFX, SweetFX, nie działają.  (Przeczytany 1515 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

FlightFX, SweetFX, nie działają.
« dnia: Sierpień 13, 2016, 22:21:05 »
Zainstalowałem FlightFX, stworzyłem profil dla IL2 CoD, i niestety nie widzę żadnego efektu, nawet jeśli ustawię USE_SEPIA. Oczywiście program uruchomiony i zminimalizowany. W katalogu głównym widzę, że dodał pliki od SweetFx. Oba programy, nie chcą u mnie działać, dopóki nie usunę dxgi.dll, ale google twierdzi, że ta biblioteka używana jest tylko w grach z DX11.

Offline KosiMazaki

• Administrator
    • http://www.kg200.il2forum.pl
Odp: FlightFX, SweetFX, nie działają.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 13, 2016, 23:06:05 »
To może odpal gry w trybie okienka zamiast pełnego ekranu lub odwrotnie. Ostatnio Yoyo pisał, że mu w ROFie rozwiązało to podobny problem.
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 14, 2016, 09:13:37 »
Sprawdziłem wszystkie 3 tryby: Pełny ekran, pseudo, okno. W żadnym nie ma efektu.

« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 29, 2016, 17:17:23 »
Witam. A mi CoD się w ogóle nie uruchamia po wrzuceniu plików Sweetfx do folderu gry. Może to wina W10. Nie wiem. Ma ktoś jakiś pomysł?

« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 29, 2016, 17:34:30 »
Sprawdziłem wszystkie 3 tryby: Pełny ekran, pseudo, okno. W żadnym nie ma efektu.
Sprawdź jak wyłączysz całkowicie AA w grze. Np. RoF tak ma, że Sweet nie działa jak gra ma ustawiony jakikolwiek antialiasing.