Autor Wątek: Błąd grafiki w wyświetlaniu menu  (Przeczytany 2389 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline =OPS=boski qrdl logos

• Global Moderator
    • tanksim.pl
Błąd grafiki w wyświetlaniu menu
« dnia: Sierpień 29, 2016, 17:11:04 »
Po zainstalowaniu na CloDa TF mam takie coś na różnych ekranach menu:

Błąd pojawia się w momencie przesuwania pointera myszki nad danym tekstem. Trzeba kilka razy `najechać`, żeby wskoczyło, a potem znowu się psuje. Dotyczy to też `kulek` i niektórych `suwaków` oraz paska postępu wczytywania... W samej rozgrywce jakiś kwasów nie zauważyłem, natomiast jest to nieco irytujące w menu gry. Wie ktoś jak sobie z tym poradzić? Występuje na TF 3.0 i najnowszym 4.312.

Tako rzecze,
Zaratustra

Odp: Błąd grafiki w wyświetlaniu menu
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 29, 2016, 17:15:14 »
Mnie bardziej zastanawia, czemu masz standardowy, niezmodowany ekran na "dzień dobry" i jeszcze po naszemu. Czy aby na pewno cały TF poprawnie się zainstalował (pytanie trochę retoryczne, bo ewidentnie - nie)?

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 29, 2016, 19:45:20 »
Kilka razy przeinstalowałem grę, TF, do różnych katalogów i nic. Gra składa się jakby z dwóch części - menu i samego lotu. I o ile w przypadku lotu, nie ma najmniejszych problemów, to jeśli chodzi o menu i wszelkie ekrany wyboru, pojawia się w różnych polach migotanie, zamazywanie jakąś inną treścią, znikanie napisów, grafik. Nie byłby to aż tak wielki problem, gdyby nie dotyczyło mapy... na której nic nie mogę zobaczyć (losowo się oddala, przybliża, nadpisuje na siebie z lekkim przesunięciem), w szczególności nie widzę ani lotnisk, ani nic. Oznacza to, że nie mogę np w multi wybrać sobie lotniska. Mapa żyje swoim życiem, skutecznie uniemożliwiając mi zabawę. Istotne, że jak już jestem w misji (siłą rzeczy tylko w singlu), to mogę sobie wyświetlić mapę (M) bez najmniejszego problemu.
Trzecie podejście do CloDa i jest teraz bardziej okrutny dla mnie, bo uniemożliwia mi latanie on-line, co dla mnie jest podstawą każdej symulacji. Płetwy opadają.....  :|

Tako rzecze,
Zaratustra

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 29, 2016, 19:55:16 »
Mnie bardziej zastanawia, czemu masz standardowy, niezmodowany ekran na "dzień dobry" i jeszcze po naszemu. Czy aby na pewno cały TF poprawnie się zainstalował (pytanie trochę retoryczne, bo ewidentnie - nie)?

A powinno być tylko po angielsku po zmodowaniu? Wersja, którą mam jest kupiona w PL.

« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 29, 2016, 20:12:38 »
Mi się instaluje i uruchamia w języku jaki mam ustawiony na steamie.

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 29, 2016, 20:44:50 »
`Naprawione`  ;D. Przyczyną był typowy asusowy program-szkodnik Sonic Studio II czy jakoś tak. To już druga gra, którą mi kaszanił. Ludziska! Unikajcie softu Asusa jak ognia!