Autor Wątek: Drugie życie CloD  (Przeczytany 1284 razy)

Offline some1

• Global Moderator
Drugie życie CloD
« dnia: Grudzień 21, 2016, 16:19:21 »
Prawa do CoD przechodzą w pełni do 1C. Team Fusion dostanie kody źródłowe i dalej bedzie pracował nad tytułem. W planach nowy dodatek (Afryka).

https://forum.il2sturmovik.com/topic/26758-1c-game-studios-cooperate-team-fusion-il-2-sturmovik-cliffs/

Szturmovik i Cliffs of Dover będą rozwijane równolegle, mimo, że oba należą do 1C.
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

Offline KosiMazaki

• Administrator
    • http://www.kg200.il2forum.pl
Odp: Drugie życie CloD
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 21, 2016, 16:58:59 »
Boję się...
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 21, 2016, 17:39:32 »
https://www.youtube.com/watch?v=OOHjagp4L4U
To czego nie ma w tym filmiku - DX11 ma być pod koniec 2017r.

« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 21, 2016, 18:23:55 »
Przeczytaj uważnie info z linka "cooperation was made possible only recently as full ownership rights to Cliffs of Dover was returned to 1C Company after many years" tzn że

nie mieli pełnych praw do tytułu i nie chcieli puszczać kaczek dziennikarskich.

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 21, 2016, 20:28:52 »
Ciekawa sprawa. Obecny rozwój i (wreszcie) podejście 1CGS bardzo mi się podoba.
Chłopaki skręcili na dobry tor i o ile dotrzymają słowa (a akurat 1CGS dotrzymuje) to z obecnego Iłka, powinni być wszyscy zadowoleni.
Natomiast z jednej strony drugie życie CoD nie wiem czy jest potrzebne, czy nie lepiej by wzięli mapkę kanału z RoF, podciągnęli ją jakoś pod IIWŚ, wrzucili jako IL-2 BoB (1CGS) i pojechali z tym tytułem równocześnie.

Kłoda odstaje graficznie od obecnych tytułów (w zakresie wygładzania). Jakoś nie tak dawno odpaliłem i pomimo patchy TF, Sweeta itp. to sama jakość pozostawia jednak do życzenia.
Może coś tam da się jeszcze podciągnąć, może SSGS coś tutaj by dało, ale o ile obecnego IL-2 BoS/BoM nie traktuję jako wzoru w zakresie wygładzania linii broń Boziu, to już na Kłodę ciężko mi patrzeć.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 21, 2016, 21:59:47 »
To zdaje się UBI...(dopisać co kto chce) wydawało CLODa i pewnie zrzekli się tych praw albo umowa była na 10lat.
W sumie fajnie, że TF dostanie zastrzyk kasy bo powinni być wynagrodzeni za "pacze".

Z tym BOB w na silniku BOSa to fajny pomysł ale Jason Williams opowiadał w pierwszym Q&A że nie ruszają BOB i BOA bo tym zajmuje się TF a
z MTO za dużo roboty i nie ma szans, może to się teraz zmieni. Z drugiej strony wytworzy się też swego rodzaju konkurencja między tymi drużynami,
co powinno pozytywnie wpłynąć na rozwój obu projektów. Ja też, jasne wolałbym mieć wszystkie te fronty w jednym silniku.

Jeżeli chodzi o CLOD, to miałem wrażenie że maszyny mają za mało masy, taki "szybowcowy" model lotu. Sprawdzało się to w przypadku Tigermoth. Bardzo podobał mi się w tej produkcji sam moment przyziemienia przy lądowaniu, nie wiem o co chodzi dźwięki, specyficzne drgania kokpitu? Moim zdaniem najlepiej odwzorowane przyziemienie w symulatorach lotu jakie znam.

Offline leszek660

• *
  • " Na mój skromny jedyny sposób " L.G.Buchheim
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 22, 2016, 09:18:38 »

Jak goście z TF dostaną kody, to może poradzą sobie z wygładzaniem, i da się parę rzeczy poprawić. Moim zdaniem to dobra wiadomość.
IL2 1.2, IŁ1946, LC/FC 1.12, MS 2004 / X, ił2 CoD,
DCS, RoF, BoS, HL - EKG_leszek .

« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 22, 2016, 16:38:19 »
Super że TF będzie rozwijać CLODa który jest dla mnie dużo lepszą grą (oprócz wydajności ) od BoS .
BoS ma obrzydliwe kokpity do tego nie interaktywne, i jakoś lepiej mi się gra w CLODa a super wygładzanie to
dla mnie pierdoła. Zastanawiam się jak grało się koledze YoYo kilka lat temu w simy lotnicze kiedy
można było pomarzyć o takim wygładzaniu jak ma CLOD?
Kupując produkty firmy Microsoft wspierasz Aborcje! Stop Aborcji i Planned Parenthood!

Offline KosiMazaki

• Administrator
    • http://www.kg200.il2forum.pl
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 22, 2016, 17:31:22 »
Zastanawiam się jak grało się koledze YoYo kilka lat temu w simy lotnicze kiedy można było pomarzyć o takim wygładzaniu jak ma CLOD?

Może ja odpowiem na to pytanie. Wtedy Yoyek wygładzał chomika kolejnymi warstwami taśmy klejącej tak żeby się nie rozpadał i nie miał zabków :D.
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 23, 2016, 07:15:13 »
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl