Autor Wątek: Szkola u Pana Dziadka  (Przeczytany 96555 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Schmeisser

• Gość
Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 22, 2004, 08:42:01 »
lmao co za gosc :D

Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 22, 2004, 10:22:30 »
Cytat: latzky
..chcę zabijac Polaków!!! :)

cos Ci sie poje....ło?
wez wyedytuj posta bo jak na to patrze to mi sie gotuje delikatnie
a jak chcesz mnie zabic to zapraszam  na KG200_dedicated chetnie "wyskocze"  :P
I shot you down,bang-bang,
You hit the ground, bang-bang

latzky

• Gość
Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 22, 2004, 12:58:22 »
co mam edytowac ?..ten żart
(ok..edytowałem)
..w gruncie rzeczy jestem kosmopolityczna świnią, więc wszystko jedno kogo przenoszę na tamten świat;)..tylko akurat to ja czesciej odwiedzam krainę wiecznych łowów..buhahaha...bo jestem ruki pajlot..w jakich godzinach koledzy szanowni pykają on line ?, bo co wlezę, to sami ludzie zachodu;)
a o wiele łatwiej męczyć w swej ojczystej mowie i wypytywac o oczywiste banały;)
gotuj się..gotuj..ale do boju..
 :lol:

Offline KosiMazaki

• Administrator
    • http://www.kg200.il2forum.pl
Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 22, 2004, 13:54:14 »
Wspierajac inicjatywe Kosa postanowilem uruchomic na radionamierniku KG200 (82.139.15.229) kanal traktujacy o szkolce w ktorym Dzadek Kos bedzie mogl dawac wsakazowki przyszlym jagerom :D
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

noe

• Gość
Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 24, 2004, 12:21:54 »
Witajcie!
Muszę się wam pochwalić że też równiez jestem uczniem Dziadka Kosa!!
Praktycznie latam z nim od samego początku ,od pierwszego odpalenia FB u siebie!!
Wspólnie przelataliśmy juz blisko 15 h, i dzięki tym lekcjom czuję się coraz pewniej za sterami.Każda lekcja wnosi zawsze jakieś nowe doświadczenia i umiejętności!
Jestem ogromnie wdzięczny Dziadkowi że postanowił stworzyć taką szkołę i trwa w tym postanowieniu, jest ogromnie cierpliwym człowiekiem i wyrozumiałym nawet dla największego matoła, tak więc wcale nie trzeba umieć już latać aby skorzystać z uprzejmości Dziadka i zacząć szkolenie pod okiem Mistrza.Mysle że powstanie niebawem eskadra wymiataczy i niszczycieli pod dowództwem Dziadka Kosa , a latać w niej będą uczniowie szkółki!Ale będzie jazda !!!
Naprawde  moja nauka ruszyła do przodu pod okiem Dziadka!
WIELKIE   DZIĘKI   DZIADKOWI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Pozdrawiam
NOE :lol:

Sufler

• Gość
Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 24, 2004, 12:33:16 »
hi hi hi

pewnie i nazwiemy sie Dziadek Fighting Squadron:)

oznaczenia nickow

DFS_******

Offline KosiMazaki

• Administrator
Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 24, 2004, 14:14:32 »
Lepiej bedzie, Zbrojne Ramie Wyznawcow Dziadka Kosa (ZRWDK)  :mrgreen:

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

Sufler

• Gość
Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 24, 2004, 23:59:00 »
Witam kolegow:)
No i jestem po nastepnej lekcji w ktorej oprocz mnie i Dziadka brali udzial Schmeisser i Noe:)
Co prawda to nie wiem czego kolega Schmeiss sie uczyl ale mnie nauczyl ze najlepiej to trzymac sie od niego z daleka na mojej cieniznie G2:)
ale spoko spoko... jeszcze nadejdzie dzien zwycienstwa:) Herr Rithoffen tez nie od razu byl miszczuniem:P
No i juz zakonczylem etap latania na G2 hy hy hy teraz latam na czyms innym i musze przyznac ze G2 faktycznie rozpieszcza, szczegolnie manewrowoscia..... jest moze wolniusienki ale zaczelem go lapac powolutku
a teraz musze od poczatku sie uczyc jak to jest latac sobie powolutku i bez stalli :) szczegolnie przy manewrach wymijajaco-wchodzaco-ogonowych:P

no i jak zwykle jestem pod wrazeniem wiedzy i cierpliwosci nauczyciela... ja osobiscie nie potrafie chyba przekazywac wiedzy wiec ucze sie jak i co

co prawda mialem dzis latanko jeszcze u siebie, ale to typowy dogfight 5 na 5 i musze przyznac ze latajac na G-6/AS zaliczylem cale 4 zestrzelenia w czym wydatnie pomogly mi nauki Pana Kosa

natomiast co do nazwy to moze byc jeszcze

Naukowy Dywizjon Wymiatajaco-Latajacy pod wezwaniem Dziadka
poczekajce , poczekajcie :) jak sie naucze to zobaczycie:P

i tym poboznym a jakze malo spelnialnym marzeniem koncze dzisiejszy dzien przy kompie

Offline KosiMazaki

• Administrator
Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 25, 2004, 00:31:55 »
Cytat: _VR_C_Therr
Herr Rithoffen tez nie od razu byl miszczuniem :P

Jezeli chodzi "rote Kampfflieger'a" to nazywal sie Manfred Albrecht (w zdrobnieniu lol........lolololol :lol:  :lol:  :lol: ) von Richthofen i byl synem Major'a Albrecht'a von Richthofen'a i zony Kunegundy  :shock: urodzil sie w Breslau to chcialem powiedziec ze jest tu juz jeden ale palcem nie bede pokazywal bo to nie ladnie. Co do nauczyciela to mial jednego z najlepszych w tamtym czasie czyli Oswald'a Boelcke  :mrgreen:

Dodam ze chcialem tylko wyjasnic watpliwosci co do pisania jego imienia. Niech swiatelko przyswieca jego duszyczce.

Gratuluje postepow :D

latzky

• Gość
Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 25, 2004, 00:53:45 »
do cholery jasnej..  :lol:  jak sie nazywa ten serw z Kosem? jak tam wleźć? przez Hyper Lobby ?..aaarrghh!!!!
konczy mi sie cierpliwosc i bede zmuszony powystrzelac cale forum..nie pozostawiacie mi wyboru..trudno...
 8)

303_Shpacoo

• Gość
Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 25, 2004, 01:09:00 »
No i jestem po nastepnej lekcji w ktorej oprocz mnie i Dziadka brali udzial Schmeisser i Noe:)
Co prawda to nie wiem czego kolega Schmeiss sie uczyl ale mnie nauczyl ze najlepiej to trzymac sie od niego z daleka na mojej cieniznie G2:)

Schmei się niczego nie uczył - on podbudowywał swoje ego  (i samopoczucie) :mrgreen:  :lol:

Sufler

• Gość
Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 25, 2004, 08:39:21 »
Miszczuniu urodzile sie w moim miescie???? no kurna no! no to wiem czemu mam takie ciagoty:) do latania
Shpacoo hy hy hy myslisz ze on jeszcze musi?

Latzky ... istnieje cos takiego jak:
gg, pw, email - w profilu Dziadka
i w ten sposob mozesz sie z nim kontaktowac, najpierw pogadaj a potem sie nerwuj... jak widzisz Noe dal sobie rade i ja tez w kontakcie z Dziadkiem a nie siedze tu roku tylko jakies 3 tygodnie

latzky

• Gość
Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 25, 2004, 09:55:10 »

Latzky ... istnieje cos takiego jak:
gg, pw, email - w profilu Dziadka
i w ten sposob mozesz sie z nim kontaktowac, najpierw pogadaj a potem sie nerwuj

ale ja się wstydzę... :oops:

Sufler

• Gość
Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 25, 2004, 10:38:10 »
no to masz pecha :mrgreen:
nikt za ciebie nie umowi sie z Dziadkiem Kosem

Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 25, 2004, 12:00:18 »
Cytat: latzky

ale ja się wstydzę... :oops:

mozesz sie spokojnie ujawnic, jestes wsrod swoich  :wink:  :lol: