Autor Wątek: Szkola u Pana Dziadka  (Przeczytany 96755 razy)

Sufler

• Gość
Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 25, 2004, 12:20:38 »
mozesz sie spokojnie ujawnic

hy hy hy no comments  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

noe

• Gość
Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 25, 2004, 14:39:04 »
Witajcie!
Było miło wczoraj z wami latać , ale wpędziliscie mnie w doła jak zobaczyłem jak słabo jeszcze latam!
Co do wstydu Latzky to brak podstaw naprawdę Kos jest super gościem i nikogo nie przegoni ,natomiast jeśli chodzi o latanie to i tak ja najsłabiej latam ale mam to w d... kiedyś się nauczę i to dobrze ( oczywiście jeśli Dziadkowi cierpliwości starczy! ).
Musisz sie poprostu do Dziadka odezwać!
Wczoraj po lekcji z Dziadkiem trenowałem u siebie i zaliczyłem pierwsze strącenie Bf109g2 AS i sie bardzo cieszyłem ale chyba komputer oszukiwał bo udało mi sie to tylko raz a próbowałem do 2 godz w nocy i nic! Czeka mnie jeszcze duuużo pracy i treningów!!

Pozdrawiam
NOE(czyt.NEO ha ha)

p.s.
zapraszam do szkółki wszystkich początkujących-będzie  mi raźniej, jeśli się wstydzicie walcie do mnie ja was wprowadze i poznam z Dziadkiem Kosem.kontakt w profilu

Szchmeisser-ładne malowanko! :lol:

Schmeisser

• Gość
Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 25, 2004, 20:02:07 »
AAAAAAAAPSIK , słyszałes?
... moglem powiedziec ze to ja zrobilem :

latzky

• Gość
Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 26, 2004, 00:18:42 »
z tym wstydem , to był żart...nie latam od kilku dni, bo wsysam kilka nowości muzyczno- filmowych :D i nie mam zamiaru się kompromitować wyskokim ping - pongiem :lol:
teraz sobie przypominam jednak,ze cos naskrobałem do Kosa, ale się nie odezwał, pewnie ma już dość...

Sufler

• Gość
Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 26, 2004, 00:57:30 »
Latzky....

Kos tez ma swoje zycie... prawda?
nio

Kos

• Gość
Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 26, 2004, 17:07:28 »
Cytat: latzky
z tym wstydem , to był żart... ()....teraz sobie przypominam jednak,ze cos naskrobałem do Kosa, ale się nie odezwał, pewnie ma już dość...

hehe...no to mamy juz Twoje dwa zarty....

I owszem...naskrobales, ale tylko odpowiedz na moja prosbe o kropkowanie wulgaryzmow w swoich postach.

latzky

• Gość
Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 26, 2004, 18:33:22 »
hehe...no to mamy juz Twoje dwa zarty....

coż za sarkazm...
no przeca wykropkowałem..pardon..wygwiazdkowałem w dowcipie<== to tez wykropkowac?;)
jak zauważyłeś nie używam wulgaryzmów,a jesli już, to *** itede , itepe

Sufler

• Gość
Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 01, 2004, 20:17:10 »
teraz bedzie nie na temat....:)

otoz... no jestem w squadze Vultures Row, jest oprocz mnie jeszcze jeden gosciu z europy w schodniej:) ze slowacji wiec sobie z nim normalnie pogaduszki urzadzam:)
i aby byc pelnoprawnym czlonkiem squadu trza niby przejsc jais tam test.....

no i co? dzis do mnie janko na TS wlazl i mnie mowi ze dwoch anglikow ktorzy siedza raptem 3 tygodnie ma juz full servis za darmoche bez egzaminu :) a my jako (niegadatliwi) po anglicku wery łell to nie :)

a powod? i tu sie usmialem :) bo mam klopoty z trafianiem do celu:))))))
hi hi hi mam problemy ze stallem :) male ale wciaz :) mam i owszem problemy z innymi rzeczami ale  zcelowaniem i trafianiem ?
hmm

smieje sie caly czas ide sie posmaic nba VEF:)

noe

• Gość
Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 01, 2004, 20:22:19 »
mam bardzo podobne problemy!wiec moze sobie razem polatamy to chociaż bedziemy troszke w powietrzu zanim spadniemy po zaliczeniu stala!strzelac do siebie mozemy bo i tak nie trafimy!sama radocha z kims takim polatac i widziec ze on tez wszedzie sypi kulki oprócz celu!!!

Pozdrawiam
NOE

Sufler

• Gość
Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 01, 2004, 23:43:42 »
wiesz noe ty dobrze gadasz:) tak bedziemy strzelali i strzalali istrzelali:)

BTW wcale nie jest to glupie:)

Waylander

• Gość
Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 02, 2004, 08:31:08 »
Tylko ustawci sobie Limited ammo off :D Zebyscie nie musieli cagle ladowac po ammo  :lol:  :lol:

Sufler

• Gość
Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 02, 2004, 08:39:18 »
Way ...

a Ty myslisz ze mam Limited Ammo On jak nie umiem trafic?:P
wiesz ile ja pociskow z MK108 musze wystrzelic aby do takiego B17 trafic jak on leci Empty, no

Sufler

• Gość
Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 03, 2004, 10:12:44 »
Wczoraj mialem przyjemnosc latac z wami na tych no, VOW i VEF :)
hi hi hi jak bylo widac to nie radze sobie w kabinie a na razie widokow na jakikolwiek odpowiednik trackIR nie ma......
i co mam z tym zrobic ?
problemy jakie wystepuja to:

o ile szybko rozpoznaje wrogie samoloty wroga szturmowe i bombowe to mam problem z polapaniem sie ktory z mysliwcow jest moj a ktory nie, chyba ze strzela, wtedy widze :)
ciezko mnie trafic na formacje wroga - problem z nawigacja
w szwabskich samolotach ciezko sie celuje do wroga bo jakos ten celownik jest po odwrotnemu zrobiony

co oprocz wiekszej ilosci godzin poswiecony misiom VEF i VOW powinienem zrobic ?

Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 03, 2004, 10:16:42 »
Cytat: _VR_C_Therr

w szwabskich samolotach ciezko sie celuje do wroga bo jakos ten celownik jest po odwrotnemu zrobiony

shift+F1
I shot you down,bang-bang,
You hit the ground, bang-bang

Gegnar

• Gość
Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 03, 2004, 11:06:43 »
Cytat: RalF
Cytat: _VR_C_Therr

shift+F1

Na Vefie chyba  nie przejdzie taki manewr :D

A jak rozpoznawac kropki czyja wlasne a czyja wroga ? to jest proste kropka wieksza i intensywniej czarna to mietek a mniejsza i jasniejsza to rusek keke :D