Autor Wątek: Szkola u Pana Dziadka  (Przeczytany 97588 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Szkola u Pana Dziadka
« Odpowiedź #510 dnia: Listopad 01, 2010, 22:30:23 »
Witam, myślę, że ten temat jest odpowiedni do mojej prośby. Dwa lata temu miałem przyjemność pobierać nauki u Dziadka Kosa i trzeba przyznać, że wiele z nich wyniosłem. Jednakże w związku z zaprzestaniem nauki z rożnych względów niektóre dobre nawyki zniknęły, a te złe się ponownie ujawniły. Niestety Dziadek Kos w związku z pracą nie ma czasu na każdego nowego rekruta, dlatego też moje pytanie i zarazem prośba czy ktoś miałby czas oraz ochotę wziąć mnie pod swoje skrzydła ? Nie będę udawał, że z niektórych nawyków zapewne będzie ciężko mnie wyciągnąć, ale postaram się z całych sił nie zawieść :) Mieszkam w Poznaniu dlatego byłbym w niebo wzięty jeśli osoba ta także pochodziła z tego miasta lub jego okolic. Można byłoby umówić się na wspólne granie w jednym pomieszczeniu,a takie doświadczenia myślę procentowałyby najbardziej. Dlatego jestem pełen nadziei na odzew.

Pozdrawiam
bąski

« Odpowiedź #511 dnia: Listopad 08, 2010, 17:04:06 »
Hmm, a bardziej precyzyjnie ? Po dwóch latach to można już wyrobić sobie jakie takie nawyki :) Nawyki to raczej ciężkie określenie stopnia zaawansowania i ciężko mi stwierdzić po tym czego oczekujesz od takiego szkolenia ... Chętnie w każdym razie pomogę na tyle na ile mogę daj znać na PM albo tutaj jeżeli jesteś zainteresowany.

« Odpowiedź #512 dnia: Kwiecień 09, 2014, 18:21:23 »
Jak mozna skontakowac "dziadka". Chetnie bym sie troche podszkolil, a moze to tylko dla wybrancow.
Jaki jest id serwera "ubikacji" , jak tam sie dostac? Jestem stosunkowo nowy , praktycznie zaczynam te "zabawe" ale juz calkiem niezle latam. Startuje , laduje, akrobacje, itd.

Offline KosiMazaki

• Administrator
    • http://www.kg200.il2forum.pl
« Odpowiedź #513 dnia: Kwiecień 09, 2014, 19:35:58 »
Niestety z tego co wiem Dziadek Kos obecnie nie prowadzi już szkółki także temat nieaktualny. Zresztą odkopałeś temat w którym ostatni post został napisany cztery lata temu.
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"