Autor Wątek: [1.1x, FC] Wspólne latanie on-line cz. II  (Przeczytany 110938 razy)

Offline =OPS=boski qrdl logos

• Global Moderator
    • tanksim.pl
[1.1x, FC] Wspólne latanie on-line cz. II
« dnia: Wrzesień 01, 2005, 22:03:39 »
Witam,

Poprzedni wątek nt latania rozrósł się niemiłosiernie, więc ze względów technicznych otwieram nowy. Proszę tutaj pisać o wspólnym lataniu oraz proszę - w przypadku osób stawiających serwer/chętnych do latania - o podawanie wersji gry, najlepiej w nagłówku, w formie " [1.xx] ......", np. [1.1] dziś u qrdla, opis na GG ;-)

pozdrawiam,
qrdl

ps. Jeśli jesteś początkujący i nie wiesz dokładnie co i jak, masz jakieś problemy, to zalecam na początek przeczytanie starego tematu  http://www.il2forum.pl/index.php?topic=3827 , jest tam dużo postów zwiazanych z lataniem on-line, nie tylko terminy spotkań. Jeśli dalej będziesz miał wątpliwości i pytania, to pytaj tutaj.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2006, 14:49:54 wysłana przez qrdl »

McHaron

• Gość
Odp: [1.1x, FC] Wspólne latanie on-line cz. II
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 01, 2005, 22:07:48 »
No kochany Qrdlu, dzisiaj to była jazda ... Cieszę się, że rośnie Team RED... powodzenia.

funny_man

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 17, 2005, 12:57:23 »
Ahtung! Ahtung !

przeczytalem poprzedni toipc o wspolnum lataniu on-line. Mam jednak kilka pytan. Od niedawna bawie sie w Lock On'a i bardzo mnie to wciagnelo.Moglbym postawic serwer od czasu do czasu zeby mozna bylo sobie polatac. Nie wiem tylko czy moja maszyna i lacze nadaja sie do takiego zabiegu... Koputer: Barton 3200+, 6600Gt GS(mocno wykrecona),1 Gb ramu itd. Lacze: neo+ 768(w ofercie znaana pod pseudonimem 640) upload to ma jakies 192. Jezeli sprzet sie nadaje to na ile osob? Po drugie nie znam sie narazie w ogole na tworzeniu misji  :roll: wiec dobrze by bylo jakby ktos podal link do jakiegos topica z tym zwiazanego albo po prostu podeslal mi gotowe misje i powiedzial jak i gdzie je wrzucic. Duzo pytan ale w szczytnej sprawie jesli okaze sie ze moj komp sie nada. WAZNA SPRAWA: mam wersje gry 1.02[/size] i w tym zakresie nic sie raczej nie zmieni przez jakis czas. Jakby co to GG: 2502311

kaa

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 17, 2005, 13:07:38 »
myślę że sprzęt styknie. ja mam neo128 (do stycznia chodzi jak 256 - promocja) i LO 1.02 i też chętnie bym coś popróbował latania online, choć cienki boleczek jestem raczej. edytorem troszkę się bawię ale misji dla wielu graczy jeszcze nie robiłem. btw w poniedziałek wyjeżdzam na kilka dni.

funny_man

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 17, 2005, 13:36:07 »
Licze na to ze wypowie sie jakis czlowiek ktory juz stawial u siebie serwer albo przynajmniej ma w tym zakresie spora wiedze. Czekam...

UPDATE:

Eeeee...no nie bolalo. Postawilem jakis tam swoj serwerek i dzialal. Misje wzialem z tych ktore sa juz standardowo w grze i git. Nie wiem tylko jak ustawic zeby mozna bylo po wcisnieciu SHIFT+KEY_ENTER dawala nowy samolot  :?:  Poza tym moze sie ktos skusi na wieczorne loty? moze bede mial dzis wolny wieczor - mozna sprobowac polatac albo chociaz poustawiac wszystko jak nalezy na poczet przyszlych lotow :idea:

McHaron

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 18, 2005, 09:33:33 »
Słuchaj, nie ma sprawy. Ja zawsze jestem chętny na loty, chłopaki z mojej eskadry również. Jest tylko jeden problem ... Wszyscy mamy FC (1.1) i z tym też raczej póki co nie da się nic zrobić. Za kilka miesięcy wyjdzie  1.2 i o ile nic się nie poknoci, pokupujemy sobie to pierwszego dnia jak się pokaże :).

Naprawdę nie będzie Ci łatwo znaleźć kogoś z 1.02, na HL ja taki serwer widzę raz na kilka dni.

Wiem, że "łatwo się mówi", ale postaraj się jednak kupić FC. Wersja download to w tej chwili tylko $18.99 = 60 PLN i będziesz miał kłopot z głowy. Jak Polakom się nie będzie chciało to polatasz na HL z kimkolwiek. Słowacy dobrze latają, 169th bardzo dobrze lata (Belgowie, mają swojego TS'a można do nich się podpiąć chętnie pogadają z Tobą i powalczą wspólnie). Jest też kilku samotnych wilków, na przykład "Pilotasso" - tego to raczej trzeba omijać, jak lata po przeciwnej stronie :))), dobry jest - Latający Holender.

To tyle, wiem, że nie takiej odpowiedzi się spodziewałeś. Mam nadzieję, że jednak nakłoni Cię ona do zakupienia FC. Pozdrawiam.

maverickdan

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 18, 2005, 11:11:36 »
Witam. Ja jak co to piszę się też na locka 1.02.W kompie mam zawsze trzy systemy, jeden milenium i dwa xp więc na jednym z nich w gram 1.02 i jak nie będę latał z moją eskadrą to możemy polatac.Jak już pisał capitan mcharon,postaraj się o wersję 1.1 sprawia więcej radości.
pozdrawiam

McHaron

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 18, 2005, 15:13:52 »
Cytat: maverickdan
... 1.1 sprawia więcej radości ...
Najważniejsze co wnosi FC to bardzo solidny model lotu. Super.

« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 18, 2005, 22:00:08 »
[1.1]
No to se dzisiaj polataliśmy!!!
McHaron,Emo i Tracerx część eskadry <Martens>
troszeczkę obiliśmy tyłki gościom na WS 504 (HL).

Funny_man a 1.1 to już konieczność bo se nie pograsz.
Nabyj FC i dawaj na serw do nas.Szkolne stawiam co jakiś czas to możesz wpaść.
Nr IP w moim opisie GG.

A tak na marginesie gdzie wcieło sir.Qrdla ?
Niech Moc będzie z Wami!

McHaron

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 18, 2005, 22:05:36 »
Sir Qrdl podobno z łopatą w rowie (bez głupich skojarzeń   :twisted:  !!!) ... opala się na słońcu. Przynajmniej opis w GG miał "w ten deseń" - czy coś tam o oraniu było ... hę :?:

Dzisiejsze loty na 504 wypadły przednio ... taktyka, taktyka i jeszcze raz BRUTAL FORCE   :twisted:. Tyłki skopane, aż miło było popatrzeć. Ja zaliczyłem 3 zestrzelenia podczas jednego lotu MIG'aczem i udany (o dziw(k)o!) powrót do bazy! Podobało mi się to ogromnie ... Qrdl wracaj, bo nudno !!!

Offline KosiMazaki

• Administrator
    • http://www.kg200.il2forum.pl
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 19, 2005, 00:41:25 »
Qrdl musiał przez 2 tygodnie solidnie popracować na rzecz niepokonanej Luftwaffe ale w tym tygodniu powinien wyjść już z mroku ;]
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

Offline =OPS=boski qrdl logos

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 19, 2005, 09:42:00 »
Witam,

Niestety nie ma tak dobrze :-) praca lubi głupiego, tak więc nie trudno się domyśleć, że to jeszcze nie koniec, ale dziś... czemu nie - postawię serwer. Proszę czytać opisy gg.

pozdrawiam,
qrdl

McHaron

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 19, 2005, 10:15:46 »
[1.1]

AAAaaaa jeszcze jedno, bardzo ważne coś ... :)

Funny_man i inni zainteresowani lotami szkoleniowymi z naszą eskadrą <Martens>.
Panowie, zainstalujcie sobie TS (Team Speak - system komunikacji głosowej, do zassania TUTAJ), bo bez tego szkolenie "o kant DE-upy rozbić". Jeżeli macie się czegoś nauczyć, to głos jest niezbędny. Nie muszę mówić, że mikrofon i słuchawki (echo dobiegające z głośników bardzo DENERWUJE  :x ) są również obowiązkowe.

To taka dobra rada dla tych, którzy chcą!

[ Dodano: Pon 19 Wrz, 2005 11:03 ]
Panowie, czytać opisy na GG, dzisiaj wieczorem najprawdopodobniej latamy u Tow. Qrdla

funny_man

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 19, 2005, 11:24:15 »
Chetnie bym polatal ale rozumiem ze gracie FC a ja niestety nie posiadam jeszcze tej wersji. Zycze duzo zestrzelen i zeby wam na paliwo starczylo bo drogie jest  :564:  moze jeszcze keidys z wami polatam...

Offline Sundowner

• *
  • Chasing the sunset
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 19, 2005, 11:39:08 »
Jeszcze trochę osób nie ma FC, chocby ja i Schmeisser, brakuje tylko osby, która mogłaby postawic serwer, a wtedy na pewno znalazło by się parę osób do latania na 1.02.

Suncom Raptor #SF64030539
Thrustmaster HOTAS Cougar #16348