Autor Wątek: [1.1x, FC] Wspólne latanie on-line cz. II  (Przeczytany 110817 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online cygan

• APAsq
  • *
  • 11WELT/7WEDS
Odp: [1.1x, FC] Wspólne latanie on-line cz. II
« Odpowiedź #1245 dnia: Sierpień 06, 2009, 20:57:08 »
Ciekawe jaki byłby odzew gdyby zrobić takie mini wirtualne pokazy tydzień przed pokazami w Radomiu.
FS 2004/FSX  DCS  BMS  TOH  ARMA3

popkas

• Gość
« Odpowiedź #1246 dnia: Sierpień 06, 2009, 21:39:08 »
Ciekawe jaki byłby odzew gdyby zrobić takie mini wirtualne pokazy tydzień przed pokazami w Radomiu.

Jestem ZA!   :021:

« Odpowiedź #1247 dnia: Sierpień 29, 2009, 15:33:58 »
witam wszystkich latających w LO w tego sima gram od roku czasu teraz przyszła chęć polatania w sieci wiec jeśli dziś znajda się chętni  na latanie ja się pisze oto mój numer gg13145350 pozdrawiam sparrow

Offline AxIs

• APAsq
  • *
    • APAsq
« Odpowiedź #1248 dnia: Grudzień 21, 2009, 16:56:01 »
Masz Lock On Flaming Cliffs? Z zazdrością patrzysz w niebo na przelatujące w szyku samoloty?
Dysponujesz czasem by parę razy w tygodniu doskonalić umiejętności lotu w formacji? Wiesz co to joystick a nawet umiesz się nim jako tako posługiwać? Gdzieś po twoim biurku poniewiera się nieużywany mikrofon? Jeśli twoje odpowiedzi na te pytania brzmią "tak" to pisz do mnie na GG a po świętach startujemy - dosłownie i w przenośni.
FC 2, RoF

« Odpowiedź #1249 dnia: Czerwiec 06, 2010, 18:16:08 »
Lata ktoś jeszcze na FC wersja 1.12 ? Jakaś cisza zapadła. Czyżby loty odbywały się tylko na wersji 1.02 lub 2.0 ?

« Odpowiedź #1250 dnia: Czerwiec 07, 2010, 23:51:51 »
Witam!

Od dzisiaj jestem nowym użytkownikiem tego zacnego forum, głównie ze względu na zaistniałą sytuację przesiadki na FC 2.0 niemalże całej społeczności LOMAC oraz wyludnienia HL. Niestety w obecnej sytuacji nieosiągalny dla mnie jest pułap 2.0, zatrzymałem się na 1.12, w związku z tym, jeżeli ktoś jest w podobnej sytuacji jak ja, to może mnie znaleźć na HL w godzinach bliżej nieustalonych (głównie wieczornych, bywa że porannych) w celach wspólnego złojenia tyłków tym kilku międzynarodowym niedobitkom, lub wyczyszczenia mapy z wszelkiego niepotrzebnego złomu naziemnego czy też nawodnego :002:

Chętnie też hostnę jakąs misje treningową na jakieś żabsko ewentualnie tą dziką świnię z hameryki  :002:

« Odpowiedź #1251 dnia: Czerwiec 08, 2010, 09:08:07 »
Witam moich ludzi! ;)

Też zatrzymałem się pomiędzy 1.1 a 2.0 i ostatni tydzień pracuję nad poprawieniem 2, ale oprócz tego że z kompa sobie kaloryfer na upalne dni zrobiłem to uzyskałem parę FPS więcej... Muszę mieć jeszcze duużo więcej.
Jakieś plany przesiadki czy wzbraniasz się na razie?

« Odpowiedź #1252 dnia: Czerwiec 08, 2010, 12:49:34 »
Privet komandir! :004:

Na razie nie dam rady wcisnąc zakupu gry w plan budżetowy na nadchodzący miesiąc, głównie ze względu na grabieżczą politykę orange przejawiającą się w ciemiężeniu zwykłych bezrobotnych absolwentów  :003: gigantycznimi rachunkami za usługi telekomunikacyjn e :D także plan przesiadki to jakiś lipiec - wrzesień :)

W międzyczasie możemy się ustawić na jakieś polatanie, czasem na HL widzę kilku Polaków jeszcze typu Wodzik czy Mosquiter, można by uskutecznić jakiś polish power:) :banan

« Odpowiedź #1253 dnia: Czerwiec 08, 2010, 16:05:59 »
Ponjał :D

Chyba lepiej będzie jak poczekamy na FC2 - do tego czasu wyskoczy może jakiś 'pacz' dodatkowy - nie wiem jak to się kształtuje aktualnie po tym pierwszym 'paczowaniu' bo komplikacje sprzętowe sprawiły że wyskoczyłem z obiegu. Do tego ta sama akcja ze sprzętem spowodowała, że jak instalowałem teraz 2.0 to jako podkładkę podłożyłem mu tylko 1.0 (bez instalacji 1.1) i od 4-5 dni nie mam 1.1 fizycznie na dysku.
Mało tego - przerobiłem profil pod nowy format oprogramowania Saitek'a i do FC2.0 a jak wiadomo klawiszologia się trochę różni od poprzednich wersji.
Reasumując: aby polatać teraz w 1.1x musiałbym: przepisać stary profil (1.1) na nowy format SST, doinstalować FC1.1, zmodować i wygłaskać, a sam wiesz ile roboty... Do tego jeszcze czuję walkę ze sterownikami do 7900GS Zalmana bo trochę stawiają opór. Także ty klep siano, ja klepie sprzęt i potem ropbimy meeting na 9.12A - bo znając życie znowu byś wziął Żabę i bym Cię dublował LOL :D

« Odpowiedź #1254 dnia: Czerwiec 26, 2010, 23:12:51 »
Kto chętny na loty w FC wersja 1.12