Autor Wątek: [1.1x, FC] Wspólne latanie on-line cz. II  (Przeczytany 109057 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

funny_man

• Gość
Odp: [1.1x, FC] Wspólne latanie on-line cz. II
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 21, 2005, 19:58:19 »
Z tego co zrozumialem czytajac poprzednie posty to proba odbyla sie na laczu noe+ 1024 (z czego 256 uploadu co ma zasadnicze znaczenie) - niedobrze. Mam nadzieje ze to wina jakis zlych ustawien albo konfigu bo ja mam takie lacze i tez chcialem stawiac serwerek od czasu do czasu(a moze nawet czesciej) zeby wspolnie polatac.Nie wiem jak sprawa sie ma w wersji 1.02 ktora dysponuje.Widzialem ze kilka osob zadeklarowalo chec wspolnej walki i szkoda by bylo gdyby nic z tego nie wyszlo. Teraz jestem i tak u dziewczyny w Pozku do konca tygodnia (czyt.niedziela) a po tym mam jeszcze jeden tydzien wakacji i napewno jakies proby sie odbeda.

Teraz jeszcze prosba do Ciebie McHaron: skoro stawiales serwer to pewnie sie na tym troche znasz.Powiedz w jakim pliku znajde dane do modyfikacji parametrow serwera i jakie (Twoim zdaniem sa dobre) - pamietaj ze mam wersje 1.02 (o ile ma to jakies znaczenie). Poza tym powiedz czy jakas z default'owych misji w multiplayerze jest sensowna do polatania powiedzmy w 3, 4 osoby a jesli mozesz to podeslij mi jakies misje (na tyle lub wiecej osob) na moj mail albo wrzuc jakies linki z dobrymi misjami.

Pozdrawiam i zycze udanych prob wspolnej gry.

kaa

• Gość
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 26, 2005, 10:04:14 »
no pany piłoty
jesteśmy ze śmiesznym człowieczkiem i spuszczającym słonko ustawieni wstępnie na dziś wieczór (~2000hrs) na kontrolne loty na LO 1.02. zgłaszajta się na gg czy coś.

ps
i może podeślijta jakąś sensowną misję na początek.

funny_man

• Gość
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 26, 2005, 10:38:33 »
Potwierdzam slowa kaa! Jestesmy wstepnie ustawieni na pierwsza probe odpalenia u mnie serwa 1.02 (juz mam zamowione FC i za kilka dni poczta dosle z pilots.pl)

Prosze o przeslanie dobrej misji zeby mozna bylo spokojnie polatac i wytlumaczenie mi jak ustawic serwer aby po zestrzeleniu mozna bylo za pomoca klawiszy shift+enter dostac nowy samolot!! Misje prosze przeslac np. na moj email albo podac jakis link - bardzo prosze o misje bo bez teog bedzie nieciekawie :(

« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 26, 2005, 10:48:24 »
Ja też bym z chęcią polatał, tyle że nie wiem jak :mrgreen: Tzn. gram w LO, ale tylko offline jak na razie (+ od niedawna, więc raczej bym tylko wsi narobił). No i pewnie bez komunikacji głosowej to też nici z tego...
Może mi ktoś powiedzieć,  czy na forum była już gdzieś dyskusja typu: "łopatologia - online w LOMAC dla n00b'ów"? :mrgreen: Gdzie jest step-by-step wytłumaczone co trza mieć by online w LO grać.

funny_man

• Gość
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 26, 2005, 10:56:06 »
Znalazl sie porzadny czlowiek ktory wyslal mi misje!!  :568:  Jestem wdzieczny bardzo. Co do postu Jasha to od siebie moge napisac tylko ze sam niewiele w to gralem dotychczas ale wiem ze trzeba miec IP(to z mojego opisu gg bedzie wieczorem) numer portu(tu powinien wystarczyc ten standardowy bo nic nie grzebalem) i laczymy sie z wybranym laczem 128/128 (nie pytaj dlaczego ale tak nalezy - chodzi chyba o zapchanie lacza serwera). A calosc wpisujesz i ustawiasz w opcjach multiplayera w LockOn i to chyba tyle.Do komuniklacji glosowej bedziemy uzywac jak sadze ventrillo.

kaa

• Gość
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 26, 2005, 11:02:41 »
Jascha, nie marudź tylko się odezwij na gg.

« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 26, 2005, 11:20:10 »
Ehh kaa... :D
Tak się składa, że w robocie siedzę właśnie, gdzie gg nie dysponuję. I tak cudem, używając domowej roboty RWR (boss-missile launch warning :mrgreen: ) daję radę przeglądać forum. :twisted:

kaa

• Gość
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 26, 2005, 11:22:36 »
no to się odezwij jak będziesz - do mnie albo funny mana.

« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 26, 2005, 11:53:31 »
[1.1]

No ładnie !!!
Widzę że organizuje się nowa ekipa .
Jak dojdziecie do LO-FC to będzie niezła zadyma (dróga eskadra).
Ja właśnie wróciłem z imprezy rodzinnej .
Na dzisiaj loty w LO-FC planuje na godz. 17.00.

Oczywiście obecność eskadry <Martens> w komplecie obowiązkowa.

A tak na marginesie dzięki chłopaki że się martwicie gdzie jestem.
Już wszystko ok .Byłem w lekkim stanie uniesienia :570:
Niech Moc będzie z Wami!

McHaron

• Gość
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 26, 2005, 15:56:18 »
Cytat: Tracerx
No ładnie !!!
Widzę że organizuje się nowa ekipa.
Jak dojdziecie do LO-FC to będzie niezła zadyma (dróga eskadra).

TracerX, ale oni, zanim będą mieli 1.1 (z całym szacunkiem chłopaki, ociągacie się), to my już będziemy latać na 1.2, bo póki 1.2 nie wyjdzie, to 1.1 już nie stanieje, może wersja pudełkowa, ale ona i tak będzie za droga.

« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 26, 2005, 16:17:38 »
Cytat: McHaron
TracerX, ale oni, zanim będą mieli 1.1 (z całym szacunkiem chłopaki, ociągacie się), to my już będziemy latać na 1.2, bo póki 1.2 nie wyjdzie, to 1.1 już nie stanieje, może wersja pudełkowa, ale ona i tak będzie za droga.

:evil:
No odezwał się trendi-guy (lub dżezi :D ) :wink:
Ehhh gdybym fajki rzucił to co miesiąc mógłbym sobie FC nowego sprawiać... :mrgreen:

funny_man

• Gość
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 26, 2005, 16:21:04 »

Nie jest tak zle...do mnie gra juz jedzie i mysle ze jak Poczta Alkoholska nie zawidzie to juz od polowy tygodnia z wami polatam jesli bedziecie chcieli mieso armatnie na serwerek  :mrgreen:  - dzis jednak jeszcze proby wspolnego latania w wersji 1.02!

McHaron

• Gość
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 26, 2005, 16:22:04 »
No widzisz, trzeba tylko chcieć!

Ja zrezygnowałem z piwa na miesiąc ... i mam FC ... wystarczy SILNA WOLA!

PS. Po prostu piłem wino - tańsze jest  :mrgreen:

« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 26, 2005, 16:37:31 »
Panowie .
Poprawiono błąd w moim poście na czerwono nie mogę go już edytować :oops:  .
OK moja wina -przepraszam .
Zacznijcie pisać z wszystkimi znakami polskimi bo za to uwalono naszego kolegę
Mavericka.

Do tego co to zrobił:

Jak jesteś taki drobiazgowy to też zajmij się innymi.

Z wyrazami ......... Tracerx.

Ps.
McHaron chłopaki dają sobie radę-bo nie mają innego wyjścia.
Niech Moc będzie z Wami!

mALy

• Gość
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 26, 2005, 16:42:55 »
Gdybyscie szukali miesa armtniego do zabawy online to jestem chetny ;)

O ktorej to latanie? Moze mi ktos wysłac info na gg jak juz bedzie stał server? Jesli to nie problem oczywiscie :)