Autor Wątek: Polish Air Force oraz inne modyfikacje Sił Powietrznych  (Przeczytany 104745 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Polish Air Force oraz inne modyfikacje Sił Powietrznych
« Odpowiedź #525 dnia: Kwiecień 09, 2011, 10:19:57 »
Pytanko czy pl mod będzie działał na LO FC 2.0.

Nie. Ten mod był robiony ściśle pod określone wersje gry i jego ostateczna wersja działa na LOFC 1.12. Pod LOFC 2.0 działał nie będzie - bo jest to związane z inną "budową wewnętrzną" gry.

Nie wspominając o fakcie, że się już zdezaktualizował bo odzwierciedlał stan na rok 2006. Od tego czasu samoloty zostały poddane remontom, zmieniły malowanie, kilka maszyn zmieniła też przydział do eskadry itd.

Schmicht

• Gość
« Odpowiedź #526 dnia: Kwiecień 09, 2011, 11:28:41 »
Uprzedzę od razu kolejne pytanie.
Istnieje już pewien wstępny zarys projektu PL-MOD w wersji dla FC 2.0.

Początek prac przewiedziano na: 14.06.2011r.
Data premiery:                         26.07.2011r.*

* termin jest dość luźny i może ulec przesunięciu (w obie strony)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2011, 22:06:00 wysłana przez John Cool »

« Odpowiedź #527 dnia: Czerwiec 14, 2011, 01:32:06 »
 Witam

Mam pewne pytanie dotyczące uzbrojenia polskich migów. Bodajże na wikipedi wyczytałem, że polskie MiG'i mogą mieć podwieszone rakiety powietrze-ziemia CH-25 oraz CH-27. Sprawdzając w encyklopedii gry, odnalazłem te rakiety pod nazwą KH-25ML, KH-25MR oraz KH-25MP opierając się na zawartą w opisie nomenklaturę NATO [AS10 Karen oraz AS 12 Kegler]. Biorąc pod uwagę, że wikipedia nie przekłamuje informacji, odnalezione przeze mnie  "kaśki" to faktycznie to samo uzbrojenie to mam pytanie. Czy brak możliwości użycia tej broni w symulatorze to niedopatrzenie kogoś, czy po prostu jednak mój błąd.
 Jeśli jednak wszystko jest po mojej myśli i można używać tych rakiet to mam pytanie pod które pylony podpisać ten sprzęt w plikach gry?

A teraz moje drugie pytanie. Podwieszając manualnie uzbrojenie pod pylony w zakładce "bomby" mamy zasobniki amunicji(?) o oznaczeniach KMGU 2* 96 AO-2,5RT oraz KMGU-2*96PTAB-2.5KO. Problemem tu jest, iż po ich wybraniu w grze nie widać tych zasobników. Czy to tylko problem z moją wersją gry oraz czy da się to jakoś naprawić? Kilka razy reinstalowałem system i grę  [xp oraz win7] , ale problemu to nie rozwiązało.

Online Hub

• *
« Odpowiedź #528 dnia: Czerwiec 14, 2011, 20:02:41 »
Jeśli się mylę,to niech mnie ktoś poprawi, ale zdaje się, że polskie 29-te nie przenoszą kierowanego uzbrojenia powietrze-powierzchnia. A wikipedia nie zawsze jest wiarygodnym źródłem informacji.