Autor Wątek: Nie przegap w TV  (Przeczytany 82742 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sorbifer

• *
  • OstBlock. Tu i Teraz.
Odp: Nie przegap w TV
« Odpowiedź #480 dnia: Grudzień 29, 2016, 22:15:35 »
Pewnie, że warto! Dobra rzecz. Znana pod nazwami Fighter pilot, Eternal Zero oraz Kamikaze. Samurajowe nieba to jakaś nowość ;)
Sorbifer.
OstBlock.
Kiepsky.

« Odpowiedź #481 dnia: Grudzień 30, 2016, 00:09:52 »
Oglądnąłem, jak dla mnie to melodramat na miarę "Yamato". Ale to moje prywatne zdanie.
"Różnica między mną a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem."
                                                                                  S. Dali

Offline Sorbifer

• *
  • OstBlock. Tu i Teraz.
« Odpowiedź #482 dnia: Grudzień 30, 2016, 09:01:12 »
No tak, ale można ominąć wiele z współczesności, jak już się bardzo nie chce oglądać, i skupić się na scenach z wojny - sporo latają, trzeba przyznać...
Sorbifer.
OstBlock.
Kiepsky.

« Odpowiedź #483 dnia: Grudzień 30, 2016, 19:11:53 »
Film wdzięczny. Trzeba mieć na uwadze kulturę i zwyczaje Japonii z okresu Hirohito. Na moje, ten film miał za zdanie pokrzepić ducha i wyjaśnić współczesnej japońskiej młodzieży spojrzenie z perspektywy japońskiego żołnierza WW2. Sporo ostatnio programów i filmów się robi w Japonii w podobnej tematyce.

A'propos aspektów technicznych. W większości widać grafikę komputerową  (której nie znoszę w temacie lotnictwa - owa zabija ducha niestety). Jednak nie parzy w oczy jak w większości innych nowych produkcji (Czerwone ogony, Superforteca czy inne barachło). Jeśli ktoś czuje klimat walk na Pacyfiku to śmiało można obejrzeć. Aha i jeszcze jedno - wątek metafizyczny przyciąga płeć piękną. Małżonka jak nigdy wysiedziała do końca (że o smarkaniu nie wspomna).