Autor Wątek: Kto lubi komputerowe RPG?  (Przeczytany 49958 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Kto lubi komputerowe RPG?
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 04, 2006, 20:02:16 »
Ehh panowie czytam i czytam i uderza mię brak serii Final Fantasy (od 4 do 12) a zwłaszcza 7,8,9,10,10-X2. Powiedz cię tylko jakim cudem??? Fabularnie najlepsze gry w jakie grałem, więc brać się za odrabianie zaległości (zwłaszcza że można te gierki teraz mieć za grosze).   

Zaraz dziadziu Kos przybiegnie, to zrobi Ci Final Fantasy.... :020:

Elwood

• Gość
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 04, 2006, 20:10:00 »
Nie, to będzie Fatality...

« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 04, 2006, 20:22:48 »
To brzmi groźnie tylko czemu ??? obrazki dałem z zewnętrznego servera

UPPPSSSS ............. edytować się pewnie już nie da?

Dla moderatora ... może tylko strzał w kolano plz???
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2006, 20:30:32 wysłana przez Pchelka »
\___[O}====-
 /OOOOO\

Schmeisser

• Gość
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 05, 2006, 06:52:26 »

A to jest pierwsza gra RPG :D

jimm

• Gość
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 08, 2006, 13:20:15 »
Gry RPG też mają swój urok, podobnie jak i dobre "dungeon hacki" (zarówno gry Rogue-like w trybie tekstowym, jak i współczesne ich odpowiedniki do których zalicza się Diablo).
Święta prawda. Ale cały problem polega na nazwaniu gier typu diablo RPGami.

Jeżeli już zahaczamy o japońskie cRPG to nie można zapomnieć o takich tytułach jak Chrono Cross i cała seria Breath Of Fire. Zresztą na PSX było kilka naprawdę fajnych tytułów np. Vagrant Story

GaskaS

• Gość
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 08, 2006, 14:00:04 »
Wracając do tematu to w tej grze elementy RPG są raczej poboczne. Głównie chodzi tu o walkę, która wg mnie jest świetnie zrobiona. Rzeczni piraci są chyba jednak przemodelowani bo rzucają kamieniami lepiej niż moi kusznicy strzelają :121:

Bardzo podobają mi się pojedynki na arenie. Przypomina to trochę dogfight kiedy 2 jeźdźców kręci się w kółko żeby wejść temu drugiemu na 6.

Offline Sundowner

• *
  • Chasing the sunset
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 08, 2006, 18:19:49 »
Ja preferuję łucznictwo, szczególnie lubię momenty walki przeciwko Mountain ktośtam, kiedy ci wyposażeni w konnicę atakują w pełnym pędzie, ja przeciwko nim, też na swoim rumaku, przeciwnik zamachuje sie mieczem i... dostaje szybką strzałę między oczy :D przechyla się w tył, spada z konia gdy się mijamy i jest jeszcze chwilę ciągnięty, gdy ja już jestem przy piechocie powoli eliminując co groźniejszych. :021:

W Mount&Blade dziwne są zbroje... mimo posiadania najcięższej możliwej zbroi z płyt stalowych, mogę używać łuku tak szybko i precyzyjnie jak w samych slipach :D

Suncom Raptor #SF64030539
Thrustmaster HOTAS Cougar #16348

musk

• Gość
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 10, 2006, 23:15:00 »
też preferuje łucznika, headshot to jest to.

GaskaS

• Gość
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 11, 2006, 12:37:41 »
Headshot w galopie z odległości 1m to jest naprawdę to co cieszy  :021:

Piniol

• Gość
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 11, 2006, 17:13:33 »
Nigdy nie grałem w Role Playing Games więc temat jest mi zupełnie obcy ale ta gra mnie powaliła (nawet Flashpoint poszło w odstawkę). Na forum tej gry piszą ze niestety nie będzie trybu multi, chyba że w 2giej częsci. Mogę sobie tylko wyobrazić pole bitwy  i 50 graczy masakrujących się toporami.
Ja ćwicze rzuty oszczepem jadąc konno, taktyka boom&zoom nie poszła w las. No i nożyce płaskie na koniach to jest to, szkoda że nie da się rolowanych!

...Czy nie uważacie że konie są przemodelowane i nie wpadają w stalla przy zakrętach?  :021:

Offline Sundowner

• *
  • Chasing the sunset
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 11, 2006, 19:26:21 »
Myślę, że ładnie utrzymują na równinach energię, a i pięknie ją tracą na wzniesieniach, tak jak powinno byc :020:
Przemodelowane są wyraźnie czarne zbroje  :121:

Suncom Raptor #SF64030539
Thrustmaster HOTAS Cougar #16348

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 11, 2006, 21:20:19 »
http://tv.wp.pl/opis.html?pr_tele_id=3396900496 tak na marginesie wlasnie leci film na pdst D&D
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Offline Rola

• *
  • 9/39 & R'n'R
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 11, 2006, 22:24:34 »
Ajm sory za słownictwo, ale to jest totalny syf! Zmarnowana licencja (wreszcie komuś dali, a tu taka klapa). Idealny przykład, jak kiepski film "ściąga w dół" talent aktorski - patrz J.Irons (innymi słowy: nazwisko gwiazdy nie wystarczy do uniesienia takiej porażki filmowej). Zbłaźnił się tutaj jak nie przymierzając u nas pani Grażyna Sz., gdy go w naszym imieniu witała (pijany podlotek w wykonaniu pani w wieku Telimendy :004:).

I jeszcze ten jego wyszminkowany sługus! To już nie tyle perwersja, co żenada.

A szanowny pan Murzyn raczył być tu prototypem dla postaci Jar-Jar Binksa z Epizodu I Gwiezdnych Wojen - przeklętego przez każdego prawdziwego fana starej trylogii.

To już na lepszym poziomie są Conany z gubernatorem w tytułowej roli. Taniocha, ale nie aż taki poziom żenady.
"Każdy kilogram nowego samolotu szczególnym dobrem Narodu"

Offline some1

• Global Moderator
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 11, 2006, 22:24:46 »
Tak na marginesie podobno kicz maksymalny  :003:

[edit]
Mr Rola mnie wyprzedził....
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

musk

• Gość
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 12, 2006, 16:10:15 »
Dopisuje sie do owacji  :001: Co do Conanów to były to filmy które jako dzieciak oglądałem z niedomkniętą szczęką, więc złego słowa o gubrenatorze powiedziec nie dam ( przynajmniej w tych filmach i w Terminatorze).