Autor Wątek: Programy współpracujące z Lock On - opisy użytkowania  (Przeczytany 28361 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Programy współpracujące z Lock On - opisy użytkowania
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 06, 2007, 17:57:38 »
Dzięki za podpowiedz.
Co do zdjęć to kilka pewnie by się znalazło.Zrobione zostały przez Cygana,tak więc proponuję nawiązać z nim kontakt, ma ich dużo więcej.No i prawa autorskie  :004:sam rozumiesz.
Pozdrawiam C.

« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 06, 2007, 23:31:27 »
Cześć
Proszę o pomoc w odszukaniu linka do programu  LoTextureTool .
Ten podany powyżej niestety nie działa, inne fora też odwołują się do tej strony.
Dzięki

Fakt, strona "żabojadów" ma jakieś techniczne problemy - wrzuciłem program na rapidshare - będzie pewnie aktywne jakiś miesiąc (to powinno wystarczyć "żabom" do naprawy strony):

http://rapidshare.com/files/10558820/LoTextureTool_Setup.zip.html

« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 07, 2007, 00:09:56 »
Dzięki Wielkie
Link działa, jutro powalcze z tym programem.
C.

Defcon One

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 03, 2007, 11:36:37 »
Witam serdecznie. Mam mały problem. Chciałbym zassać instalkę LoTATC ale download na stronie "żabojadów" nie chodzi. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Podać linka albo udostępnić taką instalkę. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

« Odpowiedź #19 dnia: Październik 05, 2007, 20:34:45 »
Postępując zgodnie z instrukcją razorblade'a "zainstalowałem" TWEAK V.20G poprzez modmana5. Niestety po instalacji umieszcza on spakowane archiwum z tweakiem w katalogu bazar/temptextures. Nie wiem jak zmodyfikować plik graphic.cfg do rozdzielczości mojego monitora ponieważ jest on ciągle spakowany. Coz tym zrobić? Dodam jeszcze że dopiero zaczynam grać w LockOn Flaming Cliffs 1.12b i jestem zielony jeżeli chodzi o mody i dodatki do niego.

Offline Sherman

• *
  • 1. Pułk Lotniczy, 2. Eskadra Wywiadowcza, 105.WPŚB
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 06, 2007, 15:20:32 »
Witam serdecznie. Mam mały problem. Chciałbym zassać instalkę LoTATC ale download na stronie "żabojadów" nie chodzi. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Podać linka albo udostępnić taką instalkę. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
http://www.3rd-wing.net/LOTATC/LOTATC-setup-1-0.exe
Nie przepuszczą żadnej owcy,
Z drugiej chłopcy wywiadowcy.

« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 08, 2008, 17:41:57 »
Mam pytanie dotyczące programy TACVIEW
Podczas naciśnięcia nagrywania LOCKON zawiesza się i wychodzi do Windowsa.
Miał już może ktoś taki przypadek ?

Wicia

• Gość
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 08, 2008, 23:31:42 »
Razorblade1967 mam do Ciebie wielka prosbę. Na poczatku wstawiles dokladny opis jak zainstalowac skina do LO, moglbys wstawic taki opis dla moda bo mam problem z zainstalowaniem moda ktory na kokpicie A-10 instaluje sylwetke f-16. Po sciagnieciu moda mam takie foldery jak "Bazar\World\Shapes" i w nim sa pliki dokladnie jak w glownym katalogu LO i mam jeszcze "Me" oraz pliki "addon.lma3" pliczek "readme" i plik z obrazkiem. Myslalem ze wystarczy podmienic pliki w glownym katalogu gry ale niestety po tej operacji w grze owszem model samolotu zminil sie na F-16 ale pylony pod skrzydlami zostaly w takim ulozeniu jak w A-10 i nie mozna zrobic zadnych zmian w uzbrojeniu. Jesli mozesz wzuc instrukcje jak zainstalowac tego typu moda, z gory dzieki, pozdrawiam

Offline some1

• Global Moderator
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 09, 2008, 01:14:58 »
Archiwa które mają w środku plik addon.lma3 instaluje się programem ModMan. Instalacja jest automatyczna, nic nie trzeba ręcznie kopiować.

http://www.checksix-fr.com/bibliotheque/index.php?page=detail&ID=5526
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

« Odpowiedź #24 dnia: Maj 09, 2008, 05:37:44 »
Mod skompilowany pod instalację ModMan-em najlepiej właśnie tym programem instalować (choćby ze względu na powstanie backup'u) - na to zwrócił uwagę some1, ja natomiast podpowiem inna kwestię:

Przy kombinacjach z podmianami samolotów czyli robienia maszyn flyable (namiastek - bo nigdy to nie jest poprawne) z maszyn AI - pliki zawarte w Bazar\World\Shapes odpowiadają (jak wskazuje sama nazwa) za kształty, natomiast pylony uzbrojenia są w pliku ME\MEInit. Tam znajduje się ich rozmieszczenie i możliwości podwieszenia elementów uzbrojenia.

Jednocześnie jedna uwaga - należy uważać na mody zmieniające plik MEInit, bo tam nie tylko pylony są (to bardzo ważny plik). Tylko jeden taki mod możemy mieć zainstalowany w folderze gry (folder gry za to można kopiować w dowolnej liczbie)!

PS. Jeżeli zwracasz sie o pomoc dotyczącą konkretnego moda, to podawaj proszę: nazwę moda i link do niego. Wtedy można go ściągnąć, sprawdzić jego wewnętrzną budowę, zobaczyć co może stwarzać problemy i udzielić pomocy/porady. A tak rozmawiamy o "jakimś modzie F-16" i trudno  powiedzieć jak jest on skonstruowany (są oczywiście pewne prawidła, ale mogą być nieco różne drogi prowadzące do uczynienia AI, samolotem "flyable"), musimy bazować na domysłach.

Wicia

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 09, 2008, 12:09:29 »
ok sorki juz sie poprawiam, nazwa moda to: F-16 and Payload with A-10 cockpit a zostal sciagniety z: http://www.lockonfiles.com/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=79#cat  wielkie dzieki za pomoc wrazie dalszych problemow zwroce sie do was ponownie  :001: jeszcze raz dzieki  :001:

popkas

• Gość
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 05, 2009, 00:28:17 »
Czy mógłby mi ktoś opisać w MODMAN'ie co do czego jest w Graphics Settings?

Czemu chowają mi się tekstury w samolotach?
http://www.ufast.eu/pics/892780dssdasd.JPG
Wcześniej tego nie było ; / Czasami przeszkadza jak lece w formacji i drugi samolot mi znika...

Opcje grafiki w modman:
http://www.ufast.eu/pics/486969lololololl.JPG
I jeszcze raz bym prosił o opisanie co do czego należy bo chcę sobie wszystko ładnie poustawiać : )

pozdrawiam.

« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 05, 2009, 00:46:27 »
Czytelniejszy i przejrzystszy do ustawień grafy jest LoCFG, polecam, aby uzyskać blisko wyraźne textury musisz zmniejszyć near clipping, w LoCFG jest opisane jako near a w MODMANie z tego co widzę nie.
Lotnik, skrzydlaty władca świata bez granic, ze śmierci drwi, w twarz się życiu głośno śmieje

popkas

• Gość
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 05, 2009, 13:43:24 »
Dzięki pomogło zmniejszenie near clipping.
A wiesz za co odpowiada może efekt ciepła z silników? Bo jedynie działa mi on przy mniejszych prędkościach ;/ Czy to normalne czy może da się to ustawić?

« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 05, 2009, 18:58:49 »
Albo masz włączony albo wyłączony, a przy prędkości koło 500 km/h i większej gorące powietrze wydostające się z silników przestaje być tak dobrze widoczne, w realu, LO to symuluje, chyba nawet symuluje jak wpływa temperatura gazów wylotowych przy namierzaniu na IR.
Lotnik, skrzydlaty władca świata bez granic, ze śmierci drwi, w twarz się życiu głośno śmieje