Autor Wątek: Programy współpracujące z Lock On - opisy użytkowania  (Przeczytany 27633 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

popkas

• Gość
Odp: Programy współpracujące z Lock On - opisy użytkowania
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 05, 2009, 23:26:24 »
Rozumiem... Jest tak jak mówisz, że ciepłe powietrze z silników jest widoczne do 500km/h. Dziwnie trochy się patrzy na silniki od tyłu i widać tylko dopalanie, a praktycznie zero ciepła : D.

Dzięki jeszcze raz z tymi widokami ;]

Offline Ronald

• *
  • LOv1.12a FS2002
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 15, 2009, 15:09:15 »
Mam problem z TacView. Przeleciałem sobie przed chwilą misję na HLu. Wychodzę i obejrzeć misję w TacView, ale wszystkie pozycje w logu mają godzinę 9:30 (o tej godzinie startuje misja) i nic nie da się obejrzeć. Dodatkowo plik nazywa się: " Tacview - 20091015 - 143039.txt.acmi.locked ".
Ktoś wie, jak odlockować taki plik?

Offline Ronald

• *
  • LOv1.12a FS2002
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 15, 2009, 15:59:11 »
Już znalazłem rozwiązanie. Na niektórych serwerach (51st, 169th) pliki acmi są specjalnie blokowane, aby nie można było ich oglądać w trakcie grania, a dopiero po wyjściu z gry. Aby odblokować plik acmi potrzebujemy program "freeacmi":
http://www.51st.org/forum/viewtopic.php?f=7&t=985
http://forums.eagle.ru/showthread.php?p=706863

« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 20, 2011, 17:19:31 »
Chciałbym pilnie obrobić graficznie niektóre pliki w folderze World, lecz są to pliki zapisane w formacie CDDS, Niestety nie mogę skorzystać z programu  LO TEXTURE TOOLz z którego już wielokrotnie korzystałem,  Teraz mam trudności z jego instalacją ze względu na "uszkodzenia" w systemie. Czy mogę w tym celu wykorzystać podprogram CDDS Explorer z ModMana ?. Jak to zrobić bo próbowałem wielokroć, lecz bez rezultatu. Pytanie kieruję do Razorblade'a, który wielokrotnie przyszedł mi z pomocą.
Wiesław D