Autor Wątek: Wszystkiego najlepszego!  (Przeczytany 66606 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Schmeisser

  • Gość
Wszystkiego najlepszego!
« dnia: Styczeń 20, 2007, 22:37:38 »
aka Słoneczny Dałn ( tm by Pjeczi)

Obchodzi kolejne 18 urodziny, (co prawda dopiero 22 stycznia , ale jako że mam naturę wazeliniarza i lizusa, piszę już dzisiaj z obawy iż ktoś mógłby mnie ubiec. :D ) z roku na rok powiększając przestrzeń zajmowaną 'przez się'  :118:
Niniejszym życzę mu aby akrononimy oznaczające farmerskie uzbrojenie miały minimum 60 znaków, aby dane deprecjonujące sowieckie uzbrojenie , odnajdujące w nim wewnętrzne fuj, zawsze były na podorędziu, by szczęśliwie obronił swoją pracę ( nie istotne przy wsparciu jakich sił :D )

najlepszego

Odp: Słońcospuszczacz...
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 20, 2007, 22:39:53 »
Najlepszego!  :banan
"Stare Miasto, Stare Miasto,
Wiernie Ciebie będziem strzec,
Mamy rozkaz Cię utrzymać,
Albo w gruzach Twoich lec."

Offline iq85

  • APAsq
  • *
Odp: Słońcospuszczacz...
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 20, 2007, 22:53:11 »
Nie wiem, czy już pisać, czy czekać do 22. Jak już teraz zaczniemy, to na urodziny będzie kac. :021:

Najlepszego!  :564:
 Ukończenia MJoy'a, może jakiegoś Kocura w roli krasnala ogrodowego.
 Życzyłbym wielu zwycięstw online, ale latam po stronie RED i to się poniekąd wyklucza. :D
DCS/FSX/AC/pCARS

Online some1

  • Global Moderator
  • *****
Odp: Słońcospuszczacz...
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 20, 2007, 22:58:44 »
Jakiegoś realistycznego symulatora samolotów made by USA.
Tak żeby było po co żyć  :564:
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

Offline Kusch

  • Global Moderator
  • *****
Odp: Słońcospuszczacz...
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 20, 2007, 23:52:51 »
O Boże! Sundowner nie mógł uwierzyć własnym oczom! MiG-29 odpalił rakietę na podczerwień, a ta namierzyła go od przodu! Skąd te skur.. mają takie zabawki? Przechylił się na skrzydło i sciągnął mocno drążek, podstawa to wymuszenie na rakiecie wykonania takiego manewru by zużywała jak najwięcej energii, czyli zawsze starać sie by kurs lotu rakiety był prostopadły do naszego, co zmusza rakietę do ciągłego korygowania swojego toru lotu - Pomyślał. chwilę pózniej poczuł dziewięciokrotny wzrost swojej już niemałej masy...Ale co to? Zrobiło się ciemno, i to na dłuższą chwilę. Fajnie to odwzorowali! Po kilkudziesięciu sekundach zobaczył wreszcie kontury ziemi, uff, czyli rakieta przeszła bokiem. Nie zastanwiając się zaczął wyaptrywać przeciwnika. Jest! Jest! kurde to znowu paproch na monitorze. Wtem dojrzał sylwetki samolotów, były wszędzie, kłuczyły, spadały w płomieniach, jakiś Tomcat wszedł w drogę rosyjskiemu pociskowi. To Laba! jak zwykle, on się nigdy nie odnajdzie w tej rzeczywistości, tyle razy mu mówiłem, że spiralę defensywną to on sobie może...A zresztą czas zawracać, amerykańska strategia walki powietrznej nie przewiduje pojedynków bez przynajmniej czterokrotnej przewagi w powietrzu. Położył swojego niby kocura w zakręt schodząc tuż nad fale, i zadumał się nad wodą, fajna ta woda lepsza niż nad Pasyfikiem. Zbliżając się do lotniskowca popatrzył jeszcze na swojego ślicznego kotecka. Nigdy się chyba nie napatrzę - Stwierdził. Po kilku minutach koła dotknęły pokładu Kuzniecowa. Wyłączył silniki skomplikowaną kombinacją klawiszy i otworzył owiewkę kabiny... Kabiny Su-33! Czy ja nigdy się nie doczekam symulatora F-14 - Zaryczał uderzając parokrotnie głową o blat swojego biurka.

Wszystkiego najlepszego słonko  :037: :564:
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie"

http://img90.imageshack.us/img90/9643/klmd5.jpg

Offline Labienus

  • *
  • Corsaires Fanaticus
Odp: Słońcospuszczacz...
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 21, 2007, 00:18:47 »
Pozazdrościłem Szmajsowi taktu, a Kuschowi zwięzłości, więc... za to ja byłem pierwszy w głosowym składaniu życzeń. :002:

A ten dopiero upieczony pełnoletni... nadal siedział przed komputerem i odebrał. SKANDAL (TM)!

Dziwnie się jednak poczułem, gdy powiedział mi, że dzwoni domofon i matka wraca z imprezy. Myślicie, że mnie zdradza? :015:

Najlepszego dziadku, w dniu dziadka :020:

Odp: Słońcospuszczacz...
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 21, 2007, 02:23:27 »
Najlepszego 'SUN!
Obyś niebawem świętował narodziny swojej pociechy :)...*

*W skrócie, życzę Ci zdrowego, kilku-kilogramowego aluminiowo-siluminowego dzieciaka.Ze zdrowymi, błyszczącymi, mosiężno-stalowymi stawami.Wykarmionymi przez niekwestionowaną piękność, przecudownej urody, o sławetnym imieniu "CNC Bell".

Najlepszego kamracie!

Offline Kos

  • Global Moderator
  • *****
Odp: Słońcospuszczacz...
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 21, 2007, 07:58:17 »
W zdrowiu i w szczęściu.... Na dobre i złe... 100 lat!!!
Dziadek Kos

Offline I/JG53_Angel

  • *
  • Out Of Control
Odp: Słońcospuszczacz...
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 21, 2007, 10:36:22 »
Najlepszego :564:
Babka wymusza motocykliście pierwszeństwo, dochodzi do wypadku, na szczęscie niegroźnego. Motocyklista podchodzi do DAMY i pyta"Widziała mnie pani?"
"Tak widzialam" odpowiada DAMA
To dlaczego mi pani nie ustąpiła ?
"No ale pan przeciez jechal motocyklem !"

http://img223.imageshack.us/img223/6416/bezpiecznygh0.jpg

John Cool

  • Gość
Odp: Słońcospuszczacz...
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 21, 2007, 10:48:21 »
Wszystkiego najlepszego!  :023:

 :063: :037:

chincz

  • Gość
Odp: Słońcospuszczacz...
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 21, 2007, 11:23:12 »
Zdróweńko  :564:

Odp: Słońcospuszczacz...
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 21, 2007, 11:39:23 »
Wszystkiego naj :581: :564: :581:

oraz Kocura na miarę swoich marzeń  :joy
Cytat: Sir Fred Hoyle
Space isn't remote at all. It's only an hour's drive away, if your car could go straight upwards

3mw

  • Gość
Odp: Słońcospuszczacz...
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 21, 2007, 12:09:37 »
Wszystkiego Najlepszego i 100 lat w powietrzu!!!

Odp: Słońcospuszczacz...
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 21, 2007, 13:40:21 »
Sto lat i aby ED nauczyło się robić samoloty na kierowcę i pasażera (a wiadomo, co byś chciał):020:

empeck

  • Gość
Odp: Słońcospuszczacz...
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 21, 2007, 14:02:29 »
 :564:

najlepszego