Autor Wątek: Dark Blue Word - mody dla grających offline  (Przeczytany 54625 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Abner

  • *
  • Wolałbym wrócić do domu (Ulrich Rudel)
Odp: Dark Blue Word - mody dla grających offline
« Odpowiedź #165 dnia: Czerwiec 03, 2015, 18:39:54 »
Witam,

Zainstalowałem mod zgodnie z instrukcją. Wszystko hula jak trzeba. Mam tylko problem: W trakcie misji, na wyświetlaczu info dot. prędkości i wysokości wcześniej miałem w systemie metrycznym, teraz mam prędkość w milach i wysokość w stopach.

Proszę o pomoc jak to zmienić

Tu można się zestarzeć zanim się uzyska odpowiedź. Forum żyje !!!  Dobra będę se latał na milach

Odp: Dark Blue Word - mody dla grających offline
« Odpowiedź #166 dnia: Czerwiec 03, 2015, 22:35:43 »
Cytuj
Tu można się zestarzeć zanim się uzyska odpowiedź. Forum żyje !!!  Dobra będę se latał na milach
Pogrzeb w ustawieniach można przypisać do przycisku,  ja mam przypisane do przycisku na przepustnicy i w tej chwili nie pamiętam jaka to opcja a  postanowiłem nie grać w gry przez rok więc nie bardzo mogę pomóc.
"Pan Jezus Chrystus jest obok ciebie wystarczy
jeden krok aby zaprosić go do swojego życia!"

Offline Sorbifer

  • *
  • OstBlock. Tu i Teraz.
Odp: Dark Blue Word - mody dla grających offline
« Odpowiedź #167 dnia: Czerwiec 04, 2015, 10:58:43 »
Adam chyba ma rację  - zdaje się tak to działa, zamapuj "HUD" na przycisku, będziesz mógł zmieniać km/mi/off. A pewnie i tak ustawienie ląduje w conf.ini, i tam można pewnie zmienić to ręcznie. Chyba, że masz w zestawie jeden z modów zmieniających HUDa (zdaje się były takie dla kierowców bombowców).
Sorbifer.
OstBlock.
Kiepsky.

Odp: Dark Blue Word - mody dla grających offline
« Odpowiedź #168 dnia: Czerwiec 04, 2015, 11:12:19 »
Abner - już miałem cię ofuczeć za lenistwo, ale po bezskutecznych próbach widzę, ze nie jest to takie intuicyjne. Szczególnie w polskim tłumaczeniu. Pomogło dopiero forum SAS. W opcjach gdzie przypisujesz funkcje klawiszom odnajdź tą, opisaną jako: Toggle Speed Bar (j.ang) lub po naszemu Włączanie/wyłączanie skróconych danych (w sekcji Różne). Przypisz jakiś klawisz/guzik i naciskając go w grze będziesz zmieniał jednostki cyklicznie na metryczne/angielskie/brak wskazań.

Jak widzisz - forum jednak żyje :).
Wódka to śmierć, ale polski lotnik śmierci się nie boi...

Offline Abner

  • *
  • Wolałbym wrócić do domu (Ulrich Rudel)
Odp: Dark Blue Word - mody dla grających offline
« Odpowiedź #169 dnia: Czerwiec 04, 2015, 12:43:39 »
Abner - już miałem cię ofuczeć za lenistwo, ale po bezskutecznych próbach widzę, ze nie jest to takie intuicyjne. Szczególnie w polskim tłumaczeniu. Pomogło dopiero forum SAS. W opcjach gdzie przypisujesz funkcje klawiszom odnajdź tą, opisaną jako: Toggle Speed Bar (j.ang) lub po naszemu Włączanie/wyłączanie skróconych danych (w sekcji Różne). Przypisz jakiś klawisz/guzik i naciskając go w grze będziesz zmieniał jednostki cyklicznie na metryczne/angielskie/brak wskazań.

Jak widzisz - forum jednak żyje :).

Dzięki wszystkim za podpowiedzi. Kelso, miałeś rację, przypisałem klawisz do Włączanie/Wyłączanie skróconych danych i to pomogło. Dzięki. Forum żyje  ;D

Odp: Dark Blue Word - mody dla grających offline
« Odpowiedź #170 dnia: Czerwiec 04, 2015, 16:05:03 »
Generalnie forum żyje, ale ludzi, którzy jeszcze modują i latają w Ił-a została tu garstka. Rzadko zatem uświadczysz odpowiedzi "na już". Trzeba albo uzbroić się w cierpliwość ale spiąć poślady i szukać wskazówek na SAS-wym forum, które jest kopalnią wiedzy i wsparcia n.t. CUP-a, DBW i czegokolwiek, co wyszło z ich warsztatu.

Offline Abner

  • *
  • Wolałbym wrócić do domu (Ulrich Rudel)
Odp: Dark Blue Word - mody dla grających offline
« Odpowiedź #171 dnia: Czerwiec 04, 2015, 18:26:51 »
Generalnie forum żyje, ale ludzi, którzy jeszcze modują i latają w Ił-a została tu garstka. Rzadko zatem uświadczysz odpowiedzi "na już". Trzeba albo uzbroić się w cierpliwość ale spiąć poślady i szukać wskazówek na SAS-wym forum, które jest kopalnią wiedzy i wsparcia n.t. CUP-a, DBW i czegokolwiek, co wyszło z ich warsztatu.
Rozumiem, ok  :)