Forum Miłośników Symulatorów Lotniczych
Hangar => MS Flight Simulator X/FSX: SE/Prepar3D/MS FS2020/MS FS2024 => Wątek zaczęty przez: Pancernik w Listopada 19, 2010, 15:09:34
-
Witam.
Ściągnąłem F-14 IRIS, USS Nimitz z nadzieją, że w końcu sobie polatam na FSX`ie. Wszystko szło gładko, FSX Acceleration, SP1, Aicarriers2 no i wszystko wskazywało na to, że w końcu mi się uda. Włączyłem FSX`a, dodałem scenerię i mam jeden problem. Wszystko się ładuje ale, nie działają katapulty, nie mam pojęcia co z tym zrobić, próbowałem już wszystkiego, co udało mi się znaleźć na google.
Pozdrawiam.
[admin]Zła nazwa tematu. Mazak.[/admin]
-
Witam.
Ściągnąłem F-14 IRIS, USS Nimitz z nadzieją, że w końcu sobie polatam na FSX`ie. Wszystko szło gładko, FSX Acceleration, SP1, Aicarriers2 no i wszystko wskazywało na to, że w końcu mi się uda. Włączyłem FSX`a, dodałem scenerię i mam jeden problem. Wszystko się ładuje ale, nie działają katapulty, nie mam pojęcia co z tym zrobić, próbowałem już wszystkiego, co udało mi się znaleźć na google.
Pozdrawiam.
Też mam ten sam problem ( miałem) ale namierzyłem jakiś czas temu ArrestorCables 2.6 http://simviation.com/1/search?submit=1&keywords=ArrestorCables+2.6&x=0&y=0 będziesz zadowolony. Zasada działania prosta jak budowa cepa. Powodzenia.
PS.
Pamiętaj o FSIUPC bez tego to cudo nie zadziała :)
A co do F-14 to lepszy od tej irisowej jest F14 od Dino Cattaneo ( zakładam że masz Acceleration). http://indiafoxtecho.blogspot.com/search/label/Download
oraz T-45 też pod tym samym linkiem dostępny.
-
Sprawdź czy działają katapulty w pierwszej misji z Hornetem i lotniskowcem.
-
Sai-tek.
Dzięki za te F-14D, ale nie umiem jakoś zainstalować tego Lotniskowca.
Empeck.
Działają bez zarzutu.
-
Sai-tek.
Dzięki za te F-14D, ale nie umiem jakoś zainstalować tego Lotniskowca.
Empeck.
Działają bez zarzutu.
Jakiego lotniskowca.... ArrestorCables 2.6 to jest zewnętrzna katapulta skuteczna zresztą.
A jeśli chcesz lotniskowce mieć we "free flight" to zainteresuj się tym http://lockon.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=86&p=553&hilit=FSX+Carrier+OPS+As+Real#p553 I możesz mieć Lotniskowiec nawet w okolicy Gdańska :)
Zaś co do katapulty ... to u mnie ona nie działa ( bladego pojęcia nie mam czemu) więc bez ArrestorCables 2.6 sobie nie poradzę na lotniskowcu.
-
Jakiego lotniskowca.... ArrestorCables 2.6 to jest zewnętrzna katapulta skuteczna zresztą.
A jeśli chcesz lotniskowce mieć we "free flight" to zainteresuj się tym /viewtopic.php?f=18&t=86&p=553&hilit=FSX+Carrier+OPS+As+Real#p553 I możesz mieć Lotniskowiec nawet w okolicy Gdańska :)
Zaś co do katapulty ... to u mnie ona nie działa ( bladego pojęcia nie mam czemu) więc bez ArrestorCables 2.6 sobie nie poradzę na lotniskowcu.
Nie mogę trafić z tego linku. :P
Ściągnąłem AC 2.6 i też nic, nie wiem jak to działa. Musze to jakoś ogarnąć.
-
1/. rozpakować
2/. powstały katalog najlepiej wgrać w tą samą lokalizację w której jest FSX
3/. w tymże katalogu poszukać pliku/plików ArrestorCables 2.6 FS9X Freeware English.exe i zrobić sobie z tego skrót na pulpicie
4/. odpalasz FSX
5/. odpalasz CA
6/. sadzasz "dupsko" na lotniskowcu
7/. ustawiasz się na decku do startu
8/. zaciągasz postojowy hamulec
9/. przepustnica do oporu ( czyli tyle ile fabryka dała)
10/. puszczasz hamulec stery do siebie
11/. i wziuuuuu lecisz.
I łot cała magia a ile radochy jak posadzisz maszynę na decku więcej niż raz przy zerowej( prawie zerowej ) widoczności.
-
Właśnie stamtąd miałem tego Nimitza, najważniejsze przeoczyłem. Wielkie dzięki za pomoc Sai-tek. Wszystko już gra. :)