Forum Miłośników Symulatorów Lotniczych

Hangar => War Thunder => Wątek zaczęty przez: ZbylR w Maja 31, 2013, 10:19:34

Tytuł: Czy warto kupić samoloty premium?
Wiadomość wysłana przez: ZbylR w Maja 31, 2013, 10:19:34
Czy ma ktoś doświadczenia z samolotami premium i może się podzielić opinią? Aktualnie przyglądam się Sptifire'owi w amerykańskiej nacji, podoba mi się jego zwrotność. Ma jednak nagrodę w zarobkach 80% i nie wiem, czy to nie za mało? Typhoon (nie pamiętam teraz) ma chyba ten sam poziom, a zarobki ma 100%. Czy to jest duża różnica w kasie?
Tytuł: Odp: Samoloty premium
Wiadomość wysłana przez: Troghv w Maja 31, 2013, 14:28:02
Mam La-5, Spita IX, FW190A- zarabiają tyle samo, czyli za każde ubicie wroga w misji (bez krytyka) dostaję się 12k lwów plus premia za zwycięstwo. Mam również rosyjską modyfikację Aircobry oraz Boomeranga w angielskiej nacji. Oba samoloty uważam za nie trafiony zakup.
80% (+80%) wynika stąd, że dla trybu Fantasy Mode akurat tyle jest przydzielone. W trybach HB oraz FRB jest 250 + 250%, z tym, że w FRB zarabia się zdecydowanie więcej. Przy trzech ubitych wrogach spokojnie można wyciągnąć powyżej 100k lewków.
Tytuł: Odp: Czy warto kupić samoloty premium?
Wiadomość wysłana przez: Scoot w Maja 31, 2013, 15:55:18
No tak, to teraz już wiem skąd na 6 poziomie (arkade) pojawiają się maszyny z 12 poziomu. Muszę dodać, że to właśnie oni i wszyscy "wymalowani" to moi ulubieńcy. Jak mam wybór to zawsze idą na pierwszy ogień.
Tytuł: Odp: Czy warto kupić samoloty premium?
Wiadomość wysłana przez: ZbylR w Maja 31, 2013, 16:14:13
Troghv, wielkie dzięki za info. Zastanawia mnie, o co w takim razie chodzi z tym 80%, 100%. Dostajesz za zestrzelenie jakąś działkę, która jak piszesz jest jednakowa dla maszyn z 80% jak i 100%. Te procenty opisane są jako nagroda, ale za co w takim razie nagroda? I jaka skoro liony lecą w takiej samej wysokości? Może do PD?

Scoot, a gdybyś rozwinął swoją wypowiedź, to jakby ona brzmiała? Przyznam się szczerze, że nie za bardzo rozumiem, o co Ci chodzi.


Adminowi/moderatorowi dziękuję za zmianę tematu, teraz jest on czytelniejszy, mój był zbyt ogólny. Przepraszam, że od razu nie zwróciłem na to uwagi, choć w każdym regulaminie, każdego forum jest opis o nadawaniu tematów. Mój błąd.
Tytuł: Odp: Czy warto kupić samoloty premium?
Wiadomość wysłana przez: Troghv w Maja 31, 2013, 16:39:27
Zastanawia mnie, o co w takim razie chodzi z tym 80%, 100%. Dostajesz za zestrzelenie jakąś działkę, która jak piszesz jest jednakowa dla maszyn z 80% jak i 100%. Te procenty opisane są jako nagroda, ale za co w takim razie nagroda?
Sam nie bardzo wiem jak to jest zliczane. Podejrzewam, że jest jakaś pula wyjściowa i od niej są uzależnione zarobki. Samoloty premium z reguły 2x więcej zarabiają od ich odpowiedników nie "premium". można to łatwo sprawdzić wchodząc w badania i kliknąć wszystkie tryby gry. I to jest właśnie nagroda ( w postaci lionów ale też w postaci ogólnego doświadczenia). PD są zliczane na podobnej zasadzie 2x więcej, ale gdy pasek samolotu się zapełni to zliczanie spada do 1/5 dla załogi, natomiast ogólne zbiera się tak samo.

No tak, to teraz już wiem skąd na 6 poziomie (arkade) pojawiają się maszyny z 12 poziomu. Muszę dodać, że to właśnie oni i wszyscy "wymalowani" to moi ulubieńcy. Jak mam wybór to zawsze idą na pierwszy ogień.
Latam tylko FRB, można to sprawdzić na moim profilu w grze. Nick ten sam.  :)
Tytuł: Odp: Czy warto kupić samoloty premium?
Wiadomość wysłana przez: rutkov w Maja 31, 2013, 22:47:13
Jeżeli Ci zależy na zarabianiu lionów a nie wspaniałej, manewrowej lub potężnie uzbrojonej maszynie, bierz Wellingtona. Trzepie kasę jakbyś na bank napadał co misję.
Tytuł: Odp: Czy warto kupić samoloty premium?
Wiadomość wysłana przez: Elanus w Czerwca 01, 2013, 21:42:40
Wątek z PDFem z dokładnie rozpisanymi i wyjaśnionymi dochodami z bitew:
http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/36203-guide-income-12966/
Tytuł: Odp: Czy warto kupić samoloty premium?
Wiadomość wysłana przez: ZbylR w Czerwca 04, 2013, 11:37:36
Chodzi przede wszystkim o kasę, tak jest :)

Wielkie dzięki Panowie!