Forum Miłośników Symulatorów Lotniczych

Hangar => Digital Combat Simulator World (DCS World) => Mi-8MTV2 Magnificent Eight => Wątek zaczęty przez: YoYo w Czerwca 30, 2014, 23:05:52

Tytuł: Screeny i video z Mi-8MTV2
Wiadomość wysłana przez: YoYo w Czerwca 30, 2014, 23:05:52
Wzorem innych modułów i tutaj temat z ciekawymi screenami, video.

Wrzucam z dzisiejszych lotów online z Cyganem. Ahhh takie obrazki cieszą oko, a jakby tak jeszcze Hokej leciał z realnym załogantem obok ... :).

(http://i921.photobucket.com/albums/ad52/rafikst/Mi-8MTV2/Polish_Mi-17_Afghanistan_6103_15_zps9c54a272.jpg~original)

(http://i921.photobucket.com/albums/ad52/rafikst/Mi-8MTV2/Polish_Mi-17_Afghanistan_6103_13_zps4dcc6545.jpg~original)

(http://i921.photobucket.com/albums/ad52/rafikst/Mi-8MTV2/Polish_Mi-17_Afghanistan_6103_16_zps69f696d1.jpg~original)

(http://i921.photobucket.com/albums/ad52/rafikst/Mi-8MTV2/Polish_Mi-17_Afghanistan_6103_14_zps380b67de.jpg~original)
Tytuł: Odp: Screeny i video z Mi-8MTV2
Wiadomość wysłana przez: YoYo w Lipca 07, 2014, 08:26:38
Jedyne słuszne malowanie ;) :

(http://i921.photobucket.com/albums/ad52/rafikst/Mi-8MTV2/Mi-8MTV2_16_zps8fcc9b53.jpg~original)
Tytuł: Odp: Screeny i video z Mi-8MTV2
Wiadomość wysłana przez: 201-01GRAD w Listopada 11, 2015, 22:10:30
11 listopada w Batumi.
Barwy narodowe na święto niepodległości.
http://imageshack.com/a/img908/7403/RkvKhU.png
http://imageshack.com/a/img905/7212/4wgKTW.png
http://imageshack.com/a/img908/470/HaGSRA.png

http://imageshack.com/a/img911/245/4Ytkcr.png


Trzy obrazki, reszta miniatury. Mazak.
Please....dałeś screeny, z których każdy ma 8Mb (PNG), czyli 24Mb na obejrzenie obrazków, litości.
Tytuł: Odp: Screeny i video z Mi-8MTV2
Wiadomość wysłana przez: YoYo w Grudnia 02, 2016, 20:34:09
(http://s5.ifotos.pl/img/DCS-2016-_annhsep.jpg)

(http://s5.ifotos.pl/img/DCS-2016-_annhsew.jpg)

No, wreszcie nasz wygląda należycie!
Tytuł: Odp: Screeny i video z Mi-8MTV2
Wiadomość wysłana przez: Bazari w Grudnia 02, 2016, 23:43:19
Stary, dobry, polski desantowiec. A strzelec w wersji z zamkniętym lukiem z tyłu u boku jest teraz czy w fazie zakończenia bety ?
Tytuł: Odp: Screeny i video z Mi-8MTV2
Wiadomość wysłana przez: YoYo w Grudnia 03, 2016, 10:24:40
Stary, dobry, polski desantowiec. A strzelec w wersji z zamkniętym lukiem z tyłu u boku jest teraz czy w fazie zakończenia bety ?

Jest: https://www.youtube.com/watch?v=V3lsCx-yVc0 .
Tytuł: Odp: Screeny i video z Mi-8MTV2
Wiadomość wysłana przez: ophiuchus w Stycznia 07, 2017, 18:01:04
(http://i1033.photobucket.com/albums/a413/gdzieztanoga/Screen_170107_174825_zpsu99nw3h4.jpg)
Cztery tony drewna to nie lada wyzwanie, wysokościomierz radarowy głupieje, bo czujnik łapie ładunek, a mocno przesunięty punkt ciężkości całego zestawu sprawia, że lot w pożądanym kierunku bywa problematyczny.
Tytuł: Odp: Screeny i video z Mi-8MTV2
Wiadomość wysłana przez: Kusch w Stycznia 13, 2017, 00:09:35
Stary ale jary.  :032:

(https://zapodaj.net/images/2195e9dc6aeb0.jpg)
(https://zapodaj.net/images/c1314ec60e599.jpg)
(https://zapodaj.net/images/dc59798d71eac.jpg)
(https://zapodaj.net/images/5963ab3c371a8.jpg)
Tytuł: Odp: Screeny i video z Mi-8MTV2
Wiadomość wysłana przez: Kusch w Stycznia 17, 2017, 00:16:39
Fuck the HARM.  :evil:

(https://zapodaj.net/images/5fb20eafd2a04.jpg)
(https://zapodaj.net/images/a4a1d6e0f63ff.jpg)
Tytuł: Odp: Screeny i video z Mi-8MTV2
Wiadomość wysłana przez: Orzeł w Maja 28, 2017, 14:37:13
Nie chciałem zakładać nowego tematu, dlatego tutaj podaję linka ze zdjęciami z wypadu w góry chłopaków z firmy:
http://25bkpow.wp.mil.pl/pl/149_992.html