Forum Miłośników Symulatorów Lotniczych
Hangar => Digital Combat Simulator World (DCS World) => Mi-8MTV2 Magnificent Eight => Wątek zaczęty przez: YoYo w Czerwca 30, 2014, 23:05:52
-
Wzorem innych modułów i tutaj temat z ciekawymi screenami, video.
Wrzucam z dzisiejszych lotów online z Cyganem. Ahhh takie obrazki cieszą oko, a jakby tak jeszcze Hokej leciał z realnym załogantem obok ... :).
(http://i921.photobucket.com/albums/ad52/rafikst/Mi-8MTV2/Polish_Mi-17_Afghanistan_6103_15_zps9c54a272.jpg~original)
(http://i921.photobucket.com/albums/ad52/rafikst/Mi-8MTV2/Polish_Mi-17_Afghanistan_6103_13_zps4dcc6545.jpg~original)
(http://i921.photobucket.com/albums/ad52/rafikst/Mi-8MTV2/Polish_Mi-17_Afghanistan_6103_16_zps69f696d1.jpg~original)
(http://i921.photobucket.com/albums/ad52/rafikst/Mi-8MTV2/Polish_Mi-17_Afghanistan_6103_14_zps380b67de.jpg~original)
-
Jedyne słuszne malowanie ;) :
(http://i921.photobucket.com/albums/ad52/rafikst/Mi-8MTV2/Mi-8MTV2_16_zps8fcc9b53.jpg~original)
-
11 listopada w Batumi.
Barwy narodowe na święto niepodległości.
http://imageshack.com/a/img908/7403/RkvKhU.png
http://imageshack.com/a/img905/7212/4wgKTW.png
http://imageshack.com/a/img908/470/HaGSRA.png
http://imageshack.com/a/img911/245/4Ytkcr.png
Trzy obrazki, reszta miniatury. Mazak.
Please....dałeś screeny, z których każdy ma 8Mb (PNG), czyli 24Mb na obejrzenie obrazków, litości.
-
(http://s5.ifotos.pl/img/DCS-2016-_annhsep.jpg)
(http://s5.ifotos.pl/img/DCS-2016-_annhsew.jpg)
No, wreszcie nasz wygląda należycie!
-
Stary, dobry, polski desantowiec. A strzelec w wersji z zamkniętym lukiem z tyłu u boku jest teraz czy w fazie zakończenia bety ?
-
Stary, dobry, polski desantowiec. A strzelec w wersji z zamkniętym lukiem z tyłu u boku jest teraz czy w fazie zakończenia bety ?
Jest: https://www.youtube.com/watch?v=V3lsCx-yVc0 .
-
(http://i1033.photobucket.com/albums/a413/gdzieztanoga/Screen_170107_174825_zpsu99nw3h4.jpg)
Cztery tony drewna to nie lada wyzwanie, wysokościomierz radarowy głupieje, bo czujnik łapie ładunek, a mocno przesunięty punkt ciężkości całego zestawu sprawia, że lot w pożądanym kierunku bywa problematyczny.
-
Stary ale jary. :032:
(https://zapodaj.net/images/2195e9dc6aeb0.jpg)
(https://zapodaj.net/images/c1314ec60e599.jpg)
(https://zapodaj.net/images/dc59798d71eac.jpg)
(https://zapodaj.net/images/5963ab3c371a8.jpg)
-
Fuck the HARM. :evil:
(https://zapodaj.net/images/5fb20eafd2a04.jpg)
(https://zapodaj.net/images/a4a1d6e0f63ff.jpg)
-
Nie chciałem zakładać nowego tematu, dlatego tutaj podaję linka ze zdjęciami z wypadu w góry chłopaków z firmy:
http://25bkpow.wp.mil.pl/pl/149_992.html