Forum Miłośników Symulatorów Lotniczych

Zaplecze => Software & Hardware => Virtual Reality i kontrolery VR => Wątek zaczęty przez: Addi w Kwietnia 21, 2026, 23:40:32

Tytuł: Pimax - oprogramowanie i pomoc techniczna
Wiadomość wysłana przez: Addi w Kwietnia 21, 2026, 23:40:32
Od końca zeszłego roku jestem szczęśliwym posiadaczem gogli Pimax Crystal Super.
Jestem bardziej niż zadwolony.
W przeszłości można było przeczytać sporo negatywnych opinii na temat słabej jakości oprogramowania, czy też słabej prędkości poprawiania błędów oprogramowania.
Otóż w czasie gdy posiadam ten zestaw ukazało się już kilka kolejnych wersji oprogramowania Pimax Play, w których systematycznie poprawiano zgłaszane błędy (średnio wychodziły co miesiąc, półtora), aczkolwiek ja nie doświadczyłem aby nawet na tych wczesniejszych wersjach coś nie działało, lub działało niepoprawnie.
Kilka dni temu zainstalowałem najnowszą wersję i kilkukrotnie pojawiły mi się przypadki czarnych ekranów podczas lotu, co było o tyle irytujące, że w tym samym czasie gra nie pauzowała i nawet te 3-5 s zaniku obrazu przy precyzyjnych manewrach było uciążliwe.
Bezpośrednio z okienka Pimax Play wysłałem zapytanie do pomocy technicznej i następnego dnia miałem odpowiedź, której posłuchanie wyeliminowało problem.
A ponieważ nie zawsze w przypadku innych sprzętów i programów uzyskanie pomocy działa tak sprawnie to taki pozytywny przypadek postanowiłem nagłośnić.
Tytuł: Odp: Pimax - oprogramowanie i pomoc techniczna
Wiadomość wysłana przez: some1 w Kwietnia 22, 2026, 08:43:02
To jeszcze dla potomności napisz co pomogło :)
Tytuł: Odp: Pimax - oprogramowanie i pomoc techniczna
Wiadomość wysłana przez: Addi w Kwietnia 22, 2026, 10:57:06
Ponieważ jestem wciaż zielony w ustawianiu i cyzelowaniu ustawień VR (nieustające podziekowania dla YoYo), więc co jakiś czas coś poprawiam w ustawieniach. Od niedawna YoYo "zatruwał mnie" ;)  ochami i achami nad MSFS 2024, więc w końcu uległem i nabyłem.
I ustawiam ;)
I czy coś zmieniłem, czy jednak ta nowa wersja oprogramowania coś zmnieniła, no w kazdym razie powstał efekt czarnego ekranu. Po przeanalizowaniu logów, pomoc techniczna Pimaxa nie stwierdziła błędów, zasugerowano wydłużenie czasu uśpienia gogli przy bezruchu, zmieniłem (wydłużyłem) na 1 min.
Wczoraj testowałem podczas tankowania w powietrzu, więc głowa w miarę nieruchoma i wszystko chodziło prawidłowo, a poprzednio podczas tej samej misji w trakcie podłączania się do tankowca czarne ekrany były.