Forum Miłośników Symulatorów Lotniczych

Zaplecze => Kupię/Sprzedam/Zamienię => Wątek zaczęty przez: BartOGL w Maja 02, 2026, 16:58:32

Tytuł: KUPIĘ // Grip Virpil WarBRD, ewentualnie starszą wersję T50.
Wiadomość wysłana przez: BartOGL w Maja 02, 2026, 16:58:32
Jak w temacie. Poszukiwany grip od Virpila, który będzie działał z elektroniką Warthoga.
Tytuł: Odp: KUPIĘ // Grip Virpil WarBRD, ewentualnie starszą wersję T50.
Wiadomość wysłana przez: BartOGL w Maja 04, 2026, 16:40:13
Grip kupiony, paczka w drodze
 Temat do zamknięcia.