Forum Miłośników Symulatorów Lotniczych
Kantyna => Dyskusje przy barze => Wątek zaczęty przez: Jascha w Czerwca 04, 2026, 20:58:01
-
Forum bije rekordy popularności. :evil:
(https://i.imgur.com/ERBIwll.png)
PS. Boty AI?
-
Albo duchy skasowanych użytkowników.
-
Białoruś, Stany, Ameryka Południowa… jeszcze tam na końcu to rozumiem ze względu na niemieckie Forum :evil:.
Boty jak nic.
-
Akurat dziś się natknąłem na taki artykuł:
https://www.instalki.pl/news/internet/internet-nie-nalezy-juz-do-ludzi-przekroczono-granice-ktorej-bali-sie-eksperci/
-
Na stronie SAS1946 aktywność botów była na tyle upierdliwa, przeciążenie serwera czasem porównywalne z atakiem DDOS że administracja strony postanowiła wprowadzić Cloudflare.Jak nożem uciął spadała ilość "gości" i wszystko wróciło do normy.Wypuścili tyle tego AI do sieci że tragedia, boty same ze sobą gadają a ilość głupot stworzonych przez AI zalewa internet na masową skalę.Najgorsze to że jedno AI uczy się na tym co wytworzyło inne AI i koło się zamyka.Internet który znaliśmy już nie istnieje.
-
Chyba w naszym temacie nie maja za wiele do powiedzenia, no się nikt nie odzywa ;). Może się uczą co to przeciągnięcie? :D
-
Już kiedyś widziałem te abstrakcyjne numerki. Cały czas wstrzymuję się z puszczeniem aktualizacji do nowszego skryptu. Po raz, że nie ma jeszcze pełnego spolszczenia, a po dwa, że życie mnie dopadło konkretnie i nie mam za bardzo kiedy tego zrobić. Czasami tak bywa. Muszę na spokojnie jeszcze zerkną od strony serwera czy nie da się wprowadzić dodatkowych restrykcji.