Forum Miłośników Symulatorów Lotniczych
Kantyna => Dyskusje przy barze => Wątek zaczęty przez: leszek660 w Czerwca 14, 2026, 17:39:03
-
Czas szybko mija, w dniu dzisiejszym minęło 20lat od mojego debiutu, na najważniejszym z ważnych, Forum. Dlatego pozdrawiam serdecznie wszystkich Was, i życzę Wam i sobie, aby to Forum trwało wiecznie. :)
-
Tylko o kilka miesięcy starszy stażem, również pozdrawiam serdecznie. Przede wszystkim jubilata :).
Ależ ten czas leci...
-
Kawał czasu! Z swojej strony postaram się zrobić wszystko, żeby dotrwać do kolejnego jubileuszu :564: :564: :564:.
-
Ile?!? Gratulacje...
-
Jezus Maria, podobnie! :/
Data rejestracji:Grudnia 15, 2006, 08:56:21
Czas lokalny:Czerwca 15, 2026, 08:49:46
-
Cholibka, leci
Data rejestracji: Kwietnia 29, 2005
-
No cóż.
Grudnia 30, 2006.
Człowiek miał raptem 16 lat. The Forum uczy, bawi, wychowuje :roll:
-
Ludzie drodzy, we wrześniu przyszłego roku będę miał srebrne gody z forum. Człowiek już wtedy był stary a teraz to dopiero...
Wysłane z mojego SM-S938B przy użyciu Tapatalka
-
Dzięki za dobre słowo. 😀
-
Gratulacje :). Latka lecą, niektórzy stąd odeszli inni przyszli, ale Forum wciąż istnieje i zawsze można znaleźć tutaj ciekawe wypowiedzi ponoszące standard dyskusji w tym całym netowym bełkocie ...
Sto lat wszystkim!