Forum Miłośników Symulatorów Lotniczych

Kantyna => Dyskusje przy barze => Wątek zaczęty przez: leszek660 w Czerwca 14, 2026, 17:39:03

Tytuł: Jubileusz.
Wiadomość wysłana przez: leszek660 w Czerwca 14, 2026, 17:39:03
 Czas szybko mija, w dniu dzisiejszym minęło 20lat od mojego debiutu, na najważniejszym z ważnych, Forum. Dlatego pozdrawiam serdecznie wszystkich Was, i życzę Wam i sobie, aby to Forum trwało wiecznie. :)
Tytuł: Odp: Jubileusz.
Wiadomość wysłana przez: Kelso w Czerwca 14, 2026, 18:37:08
Tylko o kilka miesięcy starszy stażem, również pozdrawiam serdecznie. Przede wszystkim jubilata :).
Ależ ten czas leci...
 
Tytuł: Odp: Jubileusz.
Wiadomość wysłana przez: KosiMazaki w Czerwca 15, 2026, 07:48:08
Kawał czasu! Z swojej strony postaram się zrobić wszystko, żeby dotrwać do kolejnego jubileuszu  :564: :564: :564:.
Tytuł: Odp: Jubileusz.
Wiadomość wysłana przez: Sorbifer w Czerwca 15, 2026, 08:49:36
Ile?!?  Gratulacje...
Tytuł: Odp: Jubileusz.
Wiadomość wysłana przez: Sorbifer w Czerwca 15, 2026, 08:51:36
Jezus Maria, podobnie! :/

Data rejestracji:Grudnia 15, 2006, 08:56:21
Czas lokalny:Czerwca 15, 2026, 08:49:46
Tytuł: Odp: Jubileusz.
Wiadomość wysłana przez: macias13_84 w Czerwca 15, 2026, 12:01:48
Cholibka, leci
Data rejestracji: Kwietnia 29, 2005
Tytuł: Odp: Jubileusz.
Wiadomość wysłana przez: Bartek_Smok w Czerwca 15, 2026, 15:13:25
No cóż.

Grudnia 30, 2006.

Człowiek miał raptem 16 lat. The Forum uczy, bawi, wychowuje  :roll:
Tytuł: Odp: Jubileusz.
Wiadomość wysłana przez: rutkov w Czerwca 15, 2026, 16:51:00
Ludzie drodzy, we wrześniu przyszłego roku będę miał srebrne gody z forum. Człowiek już wtedy był stary a teraz to dopiero...

Wysłane z mojego SM-S938B przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Jubileusz.
Wiadomość wysłana przez: leszek660 w Czerwca 15, 2026, 19:06:22
Dzięki za dobre słowo. 😀
Tytuł: Odp: Jubileusz.
Wiadomość wysłana przez: YoYo w Czerwca 15, 2026, 20:31:33
Gratulacje :). Latka lecą, niektórzy stąd odeszli inni przyszli, ale Forum wciąż istnieje i zawsze można znaleźć tutaj ciekawe wypowiedzi ponoszące standard dyskusji w tym całym netowym bełkocie ...
Sto lat wszystkim!