81
F-100D Super Sabre / Odp: DCS F-100D wydany!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez some1 dnia Czerwca 13, 2026, 15:58:27 »Na pierwszy rzut oka kawał solidnie wykonanej roboty. Przeleciałem misje treningowe, wszystko wydaje się działać jak trzeba, jest sporo smaczków. Wizualnie też bardzo wysoki poziom, choć kokpit mocno zużyty, podobnie jak u Heatblur. Mam nadzieję, że sprzeda się zgodnie z oczekiwaniami i nie będzie to jedyna maszyna od Grinelli, debiut na piątkę.

Ostatnie wiadomości
. Wylądowałem na czuja też i wystartowałem - tu akurat wszystko spoko za pierwszym razem, chociaż prędkość lądowania musiałem mieć dość dużą (lądowanie robiłem na 170 kts, ale nic nie czytałem, poniżej 160 już zaczynał lekko odchodzić). Generalnie pierwszy odbiór ok, ale trzeba się go "naumić" pod względem FM i silnika i zapamiętać trochę inną reakcję tu na wszystko (powolną). Musisz wyprzedzać myślą tego jeta jak chcesz nim latać, by nie zrobił nam niespodzianki. Raczej pies węszący nisko nosem przy ziemi.
.