Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Strona główna
Pomoc
Szukaj
Kalendarz
Zaloguj się
Rejestracja
Forum Miłośników Symulatorów Lotniczych
»
Zaplecze
»
Kupię/Sprzedam/Zamienię
»
Wątek:
KUPIĘ // Grip Virpil WarBRD, ewentualnie starszą wersję T50.
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
Do dołu
Autor
Wątek: KUPIĘ // Grip Virpil WarBRD, ewentualnie starszą wersję T50. (Przeczytany 977 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
BartOGL
KUPIĘ // Grip Virpil WarBRD, ewentualnie starszą wersję T50.
«
dnia:
Maja 02, 2026, 16:58:32 »
Jak w temacie. Poszukiwany grip od Virpila, który będzie działał z elektroniką Warthoga.
Zapisane
BartOGL
Odp: KUPIĘ // Grip Virpil WarBRD, ewentualnie starszą wersję T50.
«
Odpowiedź #1 dnia:
Maja 04, 2026, 16:40:13 »
Grip kupiony, paczka w drodze
Temat do zamknięcia.
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum Miłośników Symulatorów Lotniczych
»
Zaplecze
»
Kupię/Sprzedam/Zamienię
»
Wątek:
KUPIĘ // Grip Virpil WarBRD, ewentualnie starszą wersję T50.