Witam wszystkich!
Od jakiegoś czasu wróciłem do mojego iłka. Bawię się w tworzenie własnych kampanii zostawia pomocą AI. Odprawy, sytuacje itd. Jestem też na etapie budowy panelu z przyciskami i przełącznikami by sobie ułatwić i usprawnić grę. Polatał bym z kimś jeszcze. Aktualnie gram ja i trochę mój kuzyn. Zazwyczaj późnym wieczorem. Może ktoś miałby ochotę pograć albo wspólnie stworzyć jakąś fajną fikcyjną historię bądź kampanię. Szukam też mapy Polski by na niej cos stworzyć.
Pozdrawiam.
Regulamin forum. Mazak.