Dlatego pytałem o F-16, bo to rozwiązanie dla tych, którzy płatnego F-16 nie mają - wystarczy zmiana nazwy w konfigu i można wspólnie latać bez problemu.
No to zostaje zrobić komuś* komplet skinów do Mitsubishi F2A, wygląda jak F-16 więc by się całkiem dobrze nadawał. W zasadzie to to jest 16-stka tylko wydana po japońsku

Dodać odpowiednie wpisy w konfigu i szło by latać (musiałby tylko ktoś z szybkami w nim zrobić porządek bo w mroku i deszczu robią się nieprzezroczyste.)
Mogę machnąć skinkę ale na pewno nie na jutro.