Autor Wątek: Zloty polskich (i używanych w Polsce) maszyn w FSX  (Przeczytany 3781 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cygan

  • APAsq
  • *
Odp: Zloty polskich (i używanych w Polsce) maszyn w FSX
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 15, 2010, 12:25:26 »
Cytuj
Z maszyn używanych w Polsce mamy też oczywiście Limy od BearStudio
No to byłoby nie lada interesujące .
Przyznam szczerze ze ostatnio nie jestem na bieżąco z dodatkami ale czy nie było do FSX samolotów z rodziny Zlin?
Śmigłowce to również kolejna opcja ....ale coś czuje że chętnych znalazło by się niewielu.
FS 2004/FSX  DCS  BMS  TOH  ARMA3

Odp: Zloty polskich (i używanych w Polsce) maszyn w FSX
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 15, 2010, 12:51:19 »
Cytat: Razorblade1967
Z maszyn używanych w Polsce mamy też oczywiście Limy od BearStudio
No to byłoby nie lada interesujące .
Kiedyś tego przecież próbowaliśmy i było nieźle - może uda się zebrać jakąś większą ekipę i to powtórzyć?

SAI-TEK

  • Gość
Odp: Zloty polskich (i używanych w Polsce) maszyn w FSX
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 15, 2010, 13:18:19 »

Dlatego pytałem o F-16, bo to rozwiązanie dla tych, którzy płatnego F-16 nie mają - wystarczy zmiana nazwy w konfigu i można wspólnie latać bez problemu.

No to zostaje zrobić komuś* komplet skinów do Mitsubishi F2A, wygląda jak F-16 więc by się całkiem dobrze nadawał. W zasadzie to to jest 16-stka tylko  wydana po japońsku  :002: Dodać odpowiednie wpisy w konfigu  i szło by latać (musiałby tylko ktoś z szybkami w nim zrobić porządek bo w mroku i deszczu robią się nieprzezroczyste.) 

Mogę machnąć skinkę ale na pewno nie na jutro.

Odp: Zloty polskich (i używanych w Polsce) maszyn w FSX
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 19, 2010, 21:57:07 »
No po długich męczarniach z FSX, udało mi się coś "skręcić" :)

Zapraszam na seans (polecam w HD)
http://www.youtube.com/watch?v=TQ97RQn1Zxw&feature=player_embedded
Oceny i komentarze mile widziane :P

I tym (mam nadzieję) miłym akcentem zamykam sprawę zlotu RWD.
Teraz czekamy na kolejny pomysł na zlot.

Serdecznie pozdrawiam.
ROAN

SAI-TEK

  • Gość
Odp: Zloty polskich (i używanych w Polsce) maszyn w FSX
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 21, 2010, 00:54:37 »
..............................
ROAN

Jeee no po prostu świetny film. Z tego co tam widziałem na urywkach to nawet mi szło dobrze trzymanie się Watahy. Następnym razem mnie nie będzie ale będę miał godnego i naprawdę zacnego zastępcę*.


*Fan Zlinów ( choć się swego czasu boczył strasznie na nie) i polskiej awiacji jaka by ona nie była byle szachownice miała. I do tego zagorzałego Vatsimowca. Zresztą on jest sam jak jedna wielka procedura nawet motolotnią startuje i ląduje wg  procedury - świr :)