Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Strona główna
Pomoc
Szukaj
Kalendarz
Zaloguj się
Rejestracja
Forum Miłośników Symulatorów Lotniczych
»
Zaplecze
»
Software & Hardware
»
Wątek:
EJOY EasyJoy32
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
Do dołu
Autor
Wątek: EJOY EasyJoy32 (Przeczytany 987 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
drejku
EJOY EasyJoy32
«
dnia:
Maja 05, 2026, 13:59:46 »
Bawił się ktoś takim wynalazkiem jak
EJOY EasyJoy32 v4 pro
?
Jest na "Ali", ale wsparcie jak widzę po forach kuleje, nie mówiąc o tłumaczeniu aplikacji z j. chińskiego
Jedna z ofert:
https://pl.aliexpress.com/item/1005010060057255.html?pdp_ext_f=%7B%22sku_id%22%3A%2212000050990449785%22%7D&sourceType=1&spm=a2g0o.wish-manage-home.0.0&gatewayAdapt=glo2pol#nav-specification
Jest jedynie obszerniejszy wątek na DCS forum, ale ogólnie bieda z informacjami (
https://forum.dcs.world/topic/220195-easyjoy32-v4-v35-with-easycontrol/
).
Coś mi odbiło i po latach zaczynam znów budować domowy kokpit
Polecicie jakieś platformy sprzętowe do I/O wspierające BMS i DCS?
Zapisane
Drukuj
Strony: [
1
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum Miłośników Symulatorów Lotniczych
»
Zaplecze
»
Software & Hardware
»
Wątek:
EJOY EasyJoy32