Witam.
Ściągnąłem F-14 IRIS, USS Nimitz z nadzieją, że w końcu sobie polatam na FSX`ie. Wszystko szło gładko, FSX Acceleration, SP1, Aicarriers2 no i wszystko wskazywało na to, że w końcu mi się uda. Włączyłem FSX`a, dodałem scenerię i mam jeden problem. Wszystko się ładuje ale, nie działają katapulty, nie mam pojęcia co z tym zrobić, próbowałem już wszystkiego, co udało mi się znaleźć na google.
Pozdrawiam.
[admin]Zła nazwa tematu. Mazak.[/admin]