Baski, sporo ludzi kolo 23 naszego czasu to chce zaczynac wiec spoko.
Wpisujcie sie na forum angielskim WT (link dalem).
Rutkov, tak wlasnie chcialem ale Gladiator niestety jest popsuty i nawet na 70% mocy po 5 min gotuje sie olej i zaciera silnik.
Z tego co widze glownie sa Emile przeciwko Spitom Drugim i pare bombowcow (Stringbag hehe).