Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Strona główna
Pomoc
Szukaj
Kalendarz
Zaloguj się
Rejestracja
Forum Miłośników Symulatorów Lotniczych
»
Hangar
»
Inne Symulatory
»
Wątek:
Uboot - ale tym razem made in Poland
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony:
1
...
5
6
[
7
]
Do dołu
Autor
Wątek: Uboot - ale tym razem made in Poland (Przeczytany 27812 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
BigQ
Odp: Uboot - ale tym razem made in Poland
«
Odpowiedź #90 dnia:
Kwietnia 18, 2026, 09:04:32 »
Na razie sporo bugów wyszło. Starych i nowych.
Zapisane
Dawniej Qbeesh.
Jascha
Odp: Uboot - ale tym razem made in Poland
«
Odpowiedź #91 dnia:
Kwietnia 24, 2026, 13:29:53 »
Ale widać, że szybko działają, bo już 10 łatek wypuścili przez tydzień.
Zapisane
BigQ
Odp: Uboot - ale tym razem made in Poland
«
Odpowiedź #92 dnia:
Kwietnia 30, 2026, 10:22:30 »
Taaaa... Ale nadal lipa jest. DLC refundowałem, do czasu aż ogarną. Bugi mnie nie martwią zbytnio, martwią mnie różne niedoróbki, które łatwiej devom olać niż bugi.
Zapisane
Dawniej Qbeesh.
Drukuj
Strony:
1
...
5
6
[
7
]
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum Miłośników Symulatorów Lotniczych
»
Hangar
»
Inne Symulatory
»
Wątek:
Uboot - ale tym razem made in Poland