Trochę muszę namieszać z "pedałami" bo choć jestem zadowolony z kupna MPR od MOZA, to nie umiem zmusić ich żeby "pracowały" w funkcji hamulców (w DCS). Ster pionowy działa bez problemu w każdym samolocie, rudder MOZA jest widoczny na planszy ustawień myszy, klawiatury, joya itd. O co chodzi? Funkcja hamulców jest wyświetlona ale brak możliwości przypisania pedałów. Robię jakiś błąd? Wcześniej na moim "rudderze" (samoróbka-Leonardo) zdarzało to się - rzadko! Na inne pedały nie mam zamiaru zmieniać! Są bardzo OK!