Ale co się dzieje? Ten film jest z przed roku.
Film tak, ale pisałem, że postępy prac wrzucamy na naszego Discorda. Jak się tego uzbiera to nagramy pewnie coś nowego. Ostatnio zrobiliśmy np. latarkę, nowy FM, Instalację przeciwoblodzeniową oraz wiele innych rzeczy.
Najważniejsze, że jest to obecnie w pełni niezależny od innych modów samolot.

Tutaj widać, które przyrządy są skończone, w trakcie lub do zrobienia:

Chcielibyśmy bardzo go wydać do końca tego roku no ale czas pokaże...