Właśnie dlatego wybrali wojnę koreańską. Kto tam latał MiG-ami oprócz Sowietów? I dlaczego z jednej strony jest F-86A-5 a z drugiej MiG-15bis?
Bo o ile dobrze pamiętam kariera w pierwszej odsłonie gry ma obejmować tylko geograficzny i chronologiczny środek wojny, od kwietnia '51 do wiosny '52, kiedy walk powietrznych było najwięcej, a oba wymienione samoloty były najliczniejszymi wersjami w jednostkach "hamerykanskich" i rosyjskich. Pisali jeszcze na starym forum, że zwykłą -15 i inne wersje "Szabli" chcieliby zrobić później, gdy/jeśli przyjdzie czas na rozszerzenie kampanii dalej i na dołączenie pułków chińskich. Jednakowoż to będzie zapewne zależeć od tego jak sprzeda się pierwsza osłona.
A-5 będzie miał silnik jak -E, plus celownik radarowy w postaci opcjonalnego moda, więc poza płytowym usterzeniem to już prawie E, a śmiem przypuszczać, że w airquake'owej nap...dalance i tak mało kto będzie rozpędzał się do prędkości, przy których takie usterzenie robi różnicę. Jednakowoż - pożyjemy, zobaczymy.